2:0
4:1
2:3
- : -
branky (asistence): 08:03 Dominik Kupczak (Filip Turek), 11:39 Dominik Gorný (Jiří Kobiela), 13:57 Vladimír Hloužek (Lukáš Byrtus), 18:43 Jiří Kobiela (Dominik Kupczak), 19:02 Vladimír Hloužek (Matěj Hecl), 21:07 Dominik Kupczak (Jiří Kobiela), 25:36 Lukáš Byrtus, 29:58 Vladimír Hloužek (Matěj Hecl)
branky (asistence): 12:23 Petr Horák (David Morcinek), 27:34 David Morcinek (Adam Waliczek), 31:18 David Morcinek (Jan Tomalík), 33:21 Jan Tomalík (David Morcinek)

FBC Ossiko Třinec - Z.F.K. AQM Petrovice 8:4
9. Dominik Kupczak, 12. Dominik Gorný, 14. Vladimír Hloužek, 19. Jiří Kobiela, 20. Vladimír Hloužek, 22. Dominik Kupczak, 26. Lukáš Byrtus, 30. Vladimír Hloužek - 13. Petr Horák, 28. David Morcinek, 32. David Morcinek, 34. Jan Tomalík; rozhodčí: Petr Molek - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Pavka ? - Vojtěch Rakus ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:3;
36:00
33:21
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Tomalík, asistoval David Morcinek (8:4).
31:18
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Morcinek, asistoval Jan Tomalík (8:3).
30:55
Vyloučen hráč Patrik Bocek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Matěj Hecl (8:2).
29:55
Vyloučen hráč David Morcinek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:34
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Morcinek, asistoval Adam Waliczek (7:2).
25:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Byrtus bez asistence (7:1).
24:00
24:00
22:53
Vyloučen hráč Patrik Bocko družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:07
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
21:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Jiří Kobiela (6:1).
19:02
18:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jiří Kobiela, asistoval Dominik Kupczak (4:1).
15:39
Vyloučen hráč Filip Turek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
13:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Lukáš Byrtus (3:1).
12:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval David Morcinek (2:1).
12:00
12:00
11:39
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Gorný, asistoval Jiří Kobiela (2:0).
08:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Filip Turek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Vojtěch Rakus; hráči v poli: Pavel Ocelák, Adam Waliczek, David Morcinek, Jan Tomalík, Petr Horák