1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 12:43 Tomáš Šurik (Jakub Kos)
branky (asistence): 03:42 Vojtěch Vilím (vlastní branka), 11:31 Niki Kalábová (Natali Kalábová), 17:11 Tomáš Blus (David Struś), 21:32 Niki Kalábová (Natali Kalábová), 32:07 Tomáš Blus

FbK Horní Suchá - Florbal Exelsior Havířov B 1:5
13. Tomáš Šurik - 4. Vojtěch Vilím, 12. Niki Kalábová, 18. Tomáš Blus, 22. Niki Kalábová, 33. Tomáš Blus; rozhodčí: Lukáš Pilarik - Dennis Martinek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:1;
36:00
32:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Tomáš Blus bez asistence (1:5).
27:58
Vyloučen hráč David Struś družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
21:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Niki Kalábová, asistoval Natali Kalábová (1:4).
17:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Tomáš Blus, asistoval David Struś (1:3).
12:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Jakub Kos (1:2).
12:00
12:00
11:31
03:42
Vlastní branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Vilím (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pilarik a Dennis Martinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov B:
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Jakub Spusta, Viktor Pawlas, Samuel Řezáč, Tomáš Šurik, Jakub Kos