1:2
7:1
- : -

Florbal Teplice - Florbal Ústí B 10:7
2. Tomáš Hlava, 5. Martin Pechatý, 29. David Gebhardt, 42. Lukáš Fiala, 44. Lukáš Rudiš, 49. Martin Severa, 52. Pavel Kadlec, 56. David Gebhardt, 57. David Gebhardt, 60. Martin Pechatý - 4. Hynek Nikolič, 7. Matěj Žaloudek, 13. Patrik Šredl, 13. Jindřich Grosse, 33. Hynek Nikolič, 40. Hynek Nikolič, 50. Hynek Nikolič; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 18, Lukáš Topš 1 - Tomáš Hlava 18; po třetinách: 2:4, 1:2, 7:1;
60:00
Krásný zápas se šťastným koncem pro Teplice. Zvláště poslední třetina byla ze strany domácích excelentní
60:00
Střely v poslední třetině 13:8 pro Teplice
60:00
Komentář k utkání od vedoucího týmu Jindřicha Grosse: Skvělé utkání, děkujeme soupeři za zápas
60:00
komentář k utkání od vedoucího družstva Teplic, Aleše Kotase: První dvě třetiny byly z naší strany laxní. V kabině před poslední třetinou bylo dusno a podle toho také hráči do poslední části nastoupili a svým nasazením a bojovností otočili zápas. Hráč utkání, David Gebhardt.
60:00
59:52
Pechatý u míčku, Hlava běží do branky, ale už to nestihl. Pechatý střílí desátý gól.
59:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (10:7).
58:00
Teplice hrají chytře, drží si míček na svých florbalkách a kupodivu Ústí je nenapadá
56:30
Co dodat, Gebhardt hatrick. A Teplice vedou o dvě branky
56:29
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Milan Gerhard (9:7).
55:44
Bomber Gebhardt střelou z první na přední tyč, strhává vedení na stranu Teplic
55:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Fiala (8:7).
51:53
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Jan Filipec (7:7).
49:21
Hynek Nikolič svým pátým gólem, posílá hosty opět do vedení
49:20
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (6:7).
48:34
Při šanci Teplic golman Hlava posunul branku, aby Severa nemohl dorážet, ale míček překročil brankovou čáru, tedy gól. A o posunutou branku se střelec Severa praštil do hlavy. Je otřesen, ale bude dobrej.
48:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (6:6).
47:20
Rudiš po mantinelu uvolňuje Severu, střela jen do boční sítě
44:45
Hosté nyní přimáčkly Teplice na jejich polovině a střela střídá střelu. Hlavsa je v jednom ohni
43:10
Zápas se zajímavě vyvíjí. Nejprve hosté neproměňují nájezd a vzápětí Teplice snižují na rozdíl jediného gólu
43:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Pavel Kadlec (5:6).
41:29
Nájezd Ústí. Do branky na nájezd nastoupil Topš a nájezd Nerglovi bravůrně zneškodnil.
41:28
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Leoš Nergl.
41:28
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Topš družstva Florbal Teplice
41:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval David Gebhardt (4:6).
39:50
Golman Hlava již odpočítává poslední sekundy 2. tř.
37:40
Na hřišti se u Teplic objevuje staronový navrátilec Lukáš Rudiš.
30:58
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:16
Fiala na půlce prudkou přihrávkou na levou stranu Gebhardtovi, a ten z první prostřeluje Hlavu
28:15
27:50
Po minutě nic. Tak naskočila druhá lajna
26:48
První lajna domácích na přesilovku
26:47
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:24
Zajímavý moment v úvodu druhé části. Rozhodčí vyloučili domácího Zahna za sekání. Hráč protestoval a s protesty se přidali i domácí hráči. Ale rozhodčí byli nekompromisní. Vyloučení ! Až přišli za sudími hráči Ústí, že to faul nebyl a tudíž rozhodčí trest zrušili. Ukazka fair play. Smekám před hráči Ústí.
20:01
V první části bylo Ústí lepším týmem, dobře brání a domácí ohrožují golmana jen střelami z větší vzdálenosti.
20:00
20:00
po první třetině na střely 9:12 pro hosty
20:00
19:58
V posledních sekundách třetiny po levé straně pronikl Geghardt nahrál vzduchem Fialovi, ten trefil míček, ale bohužel nad.
19:20
Nergl střela k tyči, ale Hlavsa nohou skvěle vykopl
18:00
Standartka Ústí velice špatně rozehraná
16:30
Domácí nyní dobře drží míček, nahrávka střídá nahrávku, nepujčují hostům míček, ale finálovka žádná
13:00
A už je to o dva góly, kdy útok Ústí rozebral teplickou obranu
12:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (2:4).
12:39
Šrédl prošel celé hřiště až před Hlavsu a Ústí vede
12:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl bez asistence (2:3).
10:40
Grosse střela bekhendem, ale Hlavsa byl na místě
09:25
Pechatý a jeho obligátní bomba z půlky, tentokráte beci Ústí zblokovali
06:40
Martin Severa nevybojoval míček na vlastní polovině, ten získal Grosse, posunul na volného Žaloudka před branku a ten zavěsil k pravé tyčce
06:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Jindřich Grosse (2:2).
04:24
Pechatý si vzal míček u vlastní branky, došel až na půlku a ne příliš tvrdou střelou k tyči překonal Hlavu
04:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý bez asistence (2:1).
03:52
Parádní gól Ústí, Nergl po levé straně našel krosem přes teplickou obranu Nikoliče H. a ten z první do odkryté branky
03:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (1:1).
01:32
A hned v úvodu kuriózní branka, kdy si hostující golman Hlava hodil míček do vlastní sítě
01:31
Vlastní branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Hlava (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Leoš Nergl, Matěj Žaloudek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Martin Zoul
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Dan Becher, Martin Pechatý, Pavel Kadlec, Martin Severa, Jan Filipec
00:00
Zdravím z Krupské sportovní haly, kde sehrají své utkání hosté Florbal Ustí a domácí tým Florbal Teplice