1:2
1:2
0:2
- : -
branky (asistence): 12:24 Petr Zabloudil (Adam Čejka), 23:42 Tomáš Bárta (Adam Čejka)
branky (asistence): 05:48 Marek Jeřábek (Matěj Mondek), 11:41 Michal Vařeka (Jan Dohnal), 21:33 Michal Vařeka, 25:48 Vojtěch Šmehlík (Viktor Patsch), 34:01 Matěj Mondek, 37:10 Vojtěch Šmehlík (Matěj Mondek)

SK K2 Prostějov B - FbC Asper Šumperk B 2:6
13. Petr Zabloudil, 24. Tomáš Bárta - 6. Marek Jeřábek, 12. Michal Vařeka, 22. Michal Vařeka, 26. Vojtěch Šmehlík, 35. Matěj Mondek, 38. Vojtěch Šmehlík; rozhodčí: Václav Killar - Radim Klimecký; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Fica ?, Dominik Fica ?, Dominik Fica ? - Daniel Jurka ?, Daniel Jurka ?, Daniel Jurka ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2;
39:00
37:39
Vyloučen hráč Jakub Gruntorád družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za bránění ve hře.
37:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Vojtěch Šmehlík, asistoval Matěj Mondek (2:6).
34:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Matěj Mondek bez asistence (2:5).
31:15
Vyloučen hráč Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání.
26:54
Vyloučen hráč Jakub Gruntorád družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:00
26:00
25:48
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Vojtěch Šmehlík, asistoval Viktor Patsch (2:4).
23:42
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Tomáš Bárta, asistoval Adam Čejka (2:3).
21:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Michal Vařeka bez asistence (1:3).
21:26
Vyloučen hráč Marek Jeřábek družstva FbC Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
12:24
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Petr Zabloudil, asistoval Adam Čejka (1:2).
11:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Michal Vařeka, asistoval Jan Dohnal (0:2).
05:48
Branku družstva FbC Asper Šumperk B vstřelil Marek Jeřábek, asistoval Matěj Mondek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk B: brankář: Daniel Jurka; hráči v poli: Jan Dohnal, Petr Žák, Martin Vlk, Viktor Patsch, Michal Vařeka
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov B: brankář: Dominik Fica; hráči v poli: Lukáš Ondra, Petr Zabloudil, Michal Korčák, Tomáš Bárta, Jan Sedlář