1:5
0:1
- : -

Crazy girls FBC Liberec - KM automatik FBK Jičín 3:10
5. Michaela Mlejnková, 10. Hana Koníčková, 33. Michaela Mlejnková - 3. Lucie Paulovičová, 5. Gabriela Žůrková, 9. Anet Jarolímová, 19. Anet Jarolímová, 25. Anet Jarolímová, 30. Gabriela Žůrková, 34. Anet Jarolímová, 37. Anet Jarolímová, 37. Nikola Kuchařová, 46. Anet Jarolímová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 18 - Veronika Samková 8; po třetinách: 2:4, 1:5, 0:1;
60:00
hráčky utkání: Liberec: Michaela Mlejnková , Jičín: Žůrková Gabriela.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 2 , Jičín: 8.
60:00
Střely celkem: Liberec: 11 , Jičín: 28.
60:00
Komentář trenéra hostů( Martin Petrgál):Po lehce nervózní první třetině jsme předvedli v dalším průběhu dominantní výkon, konečně podpořený produktivitou. Soupeři děkujeme za férové utkání a soubor prvních pětek byla pastva pro oči florbalového diváka.
60:00
Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): NA tohle utkání je potřeba co nejdříve zapomenout a pokusit se získat body v dalších zápasech. Bohužel i když jsme měli převahu, kdy jsme sevřeli na útočné polovině soupeře tak jsme nebyli schopni dát gól a z hrubých chyb jsme si pak zkomplikovali situaci.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty utkání.
56:00
Po skvělém obraném zákroku se na steč vydala domácí Horáková, ale její střela šla pouze do nohou brankářky.
55:06
Z otočky pálila hostující Sluková, ale brankářka Štěpánová opět jistě zasáhla.
54:10
Skvěle teď zasáhla Štěpánová, když vystoupila proti nájezdu Jičínské hráčky.
52:53
Z dálky pálila hostující Bachmaierová, ale střela šla mimo.
52:02
Po odrazu se dostala ke střele ze vzduchu domácí Mlejnková, ale trefila pouze břevno.
51:00
Hráčky Jičína kontrolují hru a vytvářejí si šance.
50:18
Dnešní utkání sleduje 40 diváků.
47:55
Domácí kapitánka Koníčková se hnala do šance, ale její střela byla zablokována.
46:32
Z otočky pálila domácí Bárková, ale brankářka Samková skvěle zasáhla.
45:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Lucie Paulovičová (3:10).
45:28
Pěkné přihrávky Jičína skončili zakončením, ale skvělá Štěpánová.
44:22
Vyloučen hráč Michaela Vejdělková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
42:37
Jičín se přesunul na polovinu soupeře a vytvořil si šanci, závar před bránou vyřešila brankářka Štěpánová.
40:57
Liberecké hráčky si vytvořili šanci a opět zakončili, brankařka Samková byla na svém místě.
40:25
Hned v úvodu pálila domácí Dostalíková, ale střela byla zblokovaná.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají opět hráčky Jičína.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 6 , Jičín: 10.
40:00
39:21
Tentokrát brankářka Liberce Štěpánová předvedla pohotový zákrok, když střelu vyrazila nohou.
39:01
Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:55
Opět to byla Žůrková, která vyjímečně prázdnou bránu přestřelila.
36:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Karolína Strejcovská (3:9).
36:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Gabriela Žůrková (3:8).
35:33
Z dálky pálila domácí Rumlová, ale střela byla tečována a šla vysoko nad.
34:41
Liberecké se zvedli a snaží se vsítit branku, ale Jičín hraje s přehledem a kontroluje hru.
33:34
32:52
Opět to byla Koníčková, která vyběhla na střed a zakončila, ale střela šla mimo branku.
32:10
Liberec snižuje na 3:6.
32:09
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Martina Dostalíková (3:6).
31:19
Pěkně byla uvolněná Koníčková vypálila, ale střela šla mimo.
30:29
Vyloučen hráč Lucie Paulovičová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:22
Pěkný průnik domácí Bárkové skončil na brankařce Jičína.
29:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (2:6).
28:28
Krásná akce Liberce skončila střelou kapitánky Koníčkové, ale skvělá brankářka Samková.
27:45
Z protiútoku se řítila do šance Dostalíková, ale trefila jen stojící obránkyni.
25:54
Po chybné rozehrávce Liberce byli v šanci hráčky hostí, když před brankou byla sama hráčka, ale brankářka Štěpánová skvěle zasáhla.
24:55
Hned v úvodu druhé třetiny si připisuje hattrick Anet Jarolímová. Stav utkání 2:5.
24:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:5).
24:06
Pěkná kombinace Libereckých, když zakončovala Mlejnková, ale Jičínská brankářka Samková zasáhla.
22:57
Z dálky pálila domácí Dlouhá, ale trefila jen stojící obránkyni.
21:40
Liberec se snaží snížit a trošku tlačí Jičín.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět hráčky Jičína.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 3 , Jičín: 10.
20:00
19:50
Ke konci první třetiny z dálky pálila Koníčková, ale skvělá brankářka Jičína.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:53
18:07
Jičínské drží Liberecké na jejich polovině a v přesilové výhodě je tlačí.
17:00
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
16:01
Skvělá Štěpánová, když zabránila samostatnému nájezdu na dvakrát od Jičínských.
14:45
V hře čtyři na čtyři je vidět nervozita na obou stranách neudělat chybu.
13:28
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
12:59
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra ve výskoku.
12:14
Hostující Bachmaierová se ocitla v dobré šanci před brankou a trefila pro neštěstí Jičína tyč.
10:34
Tentokrát se v šanci ocitla domácí Leierová, ale brankářka Jičína skvěle zasáhla nohou.
09:48
Nejdřív střela a poté dorážka, tomu čelila brankářka Liberce Štěpánová, a obojí zvládla na jedničku.
09:12
Liberec snižuje po dorážce kapitánky Hanky Koníčkové.
09:11
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Klára Leierová (2:3).
08:41
08:19
Po šanci Jičína pohotově zasáhla brankářka Štěpánová.
07:31
Po pěkné kombinaci hostů se do šance řítila Strejcovská, ale její střela šla mimo branku.
06:27
Po pěkné přihrávce pálila ze středu Smetáková, ale branku minula.
04:50
04:28
Liberec vyrovnává stav utkání, po krásné kombinaci v situaci dva na jednoho skóruje Michaela Mlejnková.
04:27
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (1:1).
02:55
Po rychlém protiútoku se dostává v úvodu utkání Jičín do vedení v utkání.
02:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Anet Jarolímová (0:1).
02:32
Po standartní situaci pálila Liberecká Leierová, ale brankářka Jičína skvěle zasáhla.
01:55
Po přihrávce ze střední vzdálenosti pálila Dostalíková, ale brankářka Jičína pohotově zasáhla.
01:08
v úvodu utkání drží míček hráčky Jičína, vystřelili, ale brankářka Štěpánová pohotově zasáhla.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hráčky Jičína.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Martina Dostalíková, Pavla Bárková, Klára Leierová, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková