1:3
5:1
2:1
- : -
branky (asistence): 05:14 Tomáš Kozlík (Ondřej Kučera), 20:46 Matěj Černý (Adam Klimeš), 28:47 Tomáš Kozlík (Matěj Černý), 29:41 Marián Kloza (Daniel Filip), 33:12 Richard Kraus (Tomáš Kozlík), 33:41 Adam Klimeš, 59:33 Tomáš Kozlík (Erik Šochman), 59:48 Matěj Černý (Tomáš Vlach)
branky (asistence): 07:23 Petr Černý (Jan Savický), 14:29 Jan Čečetka, 15:06 Petr Černý (Jan Savický), 39:04 Vojtěch Bureš (Petr Kašpar), 55:33 Filip Geisler (Petr Černý)

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:5
6. Tomáš Kozlík, 21. Matěj Černý, 29. Tomáš Kozlík, 30. Marián Kloza, 34. Richard Kraus, 34. Adam Klimeš, 60. Tomáš Kozlík, 60. Matěj Černý - 8. Petr Černý, 15. Jan Čečetka, 16. Petr Černý, 40. Vojtěch Bureš, 56. Filip Geisler; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:2 + Jan Hrubý (NCH) 5; využití: 2:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 15 - Vlastimil Skalický 24; po třetinách: 1:3, 5:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Dovolím si tvrdit, že po dnešním výkonu si nezasloužíme odjíždět z Havířova bez bodu. Domácímu favoritovi jsme zle zatápěli. Na tento výkon musíme navázat v dalších zápasech a to nám přinese body to tabulky. Díky soupeři za zápas a fanouškům.
60:00
Komentář vedoucího domácích Pavla Kotuly: Nebyl to náš nejlepší výkon. První třetinu jsme absolutně odflákli, ve druhé přišlo zlepšení, aby jsem se mohli ve třetí třetině zase zhoršit, Soupeř nás překvapil kvalitní hrou a jsme nakonec rádi za tři body, Děkuji soupeři za zápas a přeju šťastnou cestu domů.
60:00
59:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Tomáš Vlach (8:5).
59:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Erik Šochman (7:5).
59:33
Kozlík trefuje míček ze vzduchu přímo do břevna a poté do brány.
58:22
Náchod hraje power-play.
56:56
Kloza trefuje helmu brankáře´.
55:57
Náchod tlačí na Havířov a napadá je při zakládání útoku.
55:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Petr Černý (6:5).
54:51
Timeout Florbal Primátor Náchod
54:02
Klimeš ulovil po rozehrávce hostů míček a drží ho za bránou Náchoda.
53:59
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
51:30
Domácí se v přesilové hře vůbec neprosadili.
49:26
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra bez hokejky.
49:12
Filip si obhodil Hrubého, ale další obránce ho už nepustil dál.
46:33
Plášek vyhrává souboj u mantinelu a pokračuje na bránu soupeře.
44:10
Náchod předvedl nádhernou akci, které chybělo zakončení.
43:22
Černý přestřeluje bránu svým příklepem.
41:22
Náchod má problém projít přes útok domácích.
40:32
Klimeš se dostává k míčku a pokouší se projet přes střed, bohužel neúspěšně.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve 2. třetině: D - 15, H - 7
40:00
39:23
Havířov odehrává zbytek třetiny za bránou hostů.
39:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Petr Kašpar (6:4).
38:33
Černý sám na půlce hostů, kteří zrovna střídají, ale rozehrávající Fiedor je zpomalený a nahrává mu pozdě.
36:33
Před bránou domácích bylo rušno, ale Beneš míček odkopl do rohu.
35:57
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
35:22
Beneš zaklekl do střely hostů.
33:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (6:3).
33:41
Klimeš si prokličkoval celé hřiště a zavěsil do prázdné brány.
33:36
Hra se hraje nahoru a dolu.
33:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Tomáš Kozlík (5:3).
30:49
Střela Černého byla vyražena pryč do rohu.
29:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Daniel Filip (4:3).
29:12
Kučera posílá cross před bránu na Klimeše, který ale trefuje tyč brány.
28:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Matěj Černý (3:3).
28:03
Kučera z první střílí vysoko nad.
26:45
Domácí hrají v plném počtu a kolotoč může začít.
24:45
Vyloučen hráč Matěj Černý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
24:21
Vyloučen hráč Jan Hrubý družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
24:21
Filip je zfaulován a letí za mantinel, naštěstí rozhodčí tento faul potrestal na 5 minut.
22:50
Rychlá akce Kraus a Kozlík končí za bránou hostů.
20:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (2:3).
20:46
Černý umístil přesnou střelu do horního rohu brány.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: D - 8, H - 7
20:00
18:30
Klimeš se pokusil projit přes 2 hráče najednou, ale ti ho osekali a zajistil tak aspoň volný úder.
16:29
Plášek kácí útočníka hostů na zem, ale naštěstí to bylo čisté a hraje se dál.
15:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jan Savický (1:3).
14:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka bez asistence (1:2).
14:29
Kučerovi se nepodařilo prohodit míček mezi nohy Čečetky, který jej za to potrestal gólem.
13:02
Savický netrefil míček, když stál samotný před bránou soupeře.
12:04
Feber potáhl míček přes celé hřiště po mantinelu a v rohu soupeře vybojoval rozehrávku pro svůj tým.
09:52
Krausovi se podařilo čistě sebrat míček Skalickému zezadu.
08:30
Kloza našel volného Filipa na středu, kterému míček bohužel nesedl na čepel a ujímají se ho hosté.
07:23
07:23
První útočná akce Náchoda je hned proměněna.
06:23
Havířov téměř neustále na míčku, kdežto Náchod se k němu ještě ani nedostal.
05:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Ondřej Kučera (1:0).
04:58
Promáchnutý míček ze strany Filipa stojícího ve velkém brankovišti.
03:49
Před bránu Skalického se dostal míček k Filipovi, který jej hned pálil do výzbroje brankáře hostů.
03:25
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
03:04
Odložené vyloučení proti Náchodu.
02:12
Šochman obíhá soupeřovu bránu a nahrává před ní na Krause, který těsně míjí.
01:02
Filip ze středu nahrává Klozovi, který přestřeluje prázdnou bránu.
00:17
Fiedor přerušil útok Náchoda zachycením míčku u mantinelu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Primátor Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: David Kaválek, Petr Kašpar, Jan Čečetka, Jan Světlík, Vojtěch Bureš
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Dominik Folwarczný, Tomáš Vlach, Adam Klimeš, Jan Fiedor, Matěj Černý