3:0
2:3
2:0
- : -
branky (asistence): 09:33 Martin Šolaja (Jan Otta), 12:51 Jakub Jestříbek, 14:57 Lukáš Konečný (Jan Pinkas), 20:59 Šimon Jakub Král (Jakub Jestříbek), 25:41 Martin Šolaja (Vojtěch Máca), 43:29 Jan Otta (Matěj Šaroch), 43:52 Lukáš Konečný (Jakub Jestříbek)
branky (asistence): 18:13 Jan Linhart (Jan Gregor), 28:09 Adam Kocián (Teo Sticzay), 29:02 Jan Linhart (Kryštof Plicka)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha B 7:3
10. Martin Šolaja, 13. Jakub Jestříbek, 15. Lukáš Konečný, 21. Šimon Jakub Král, 26. Martin Šolaja, 44. Jan Otta, 44. Lukáš Konečný - 19. Jan Linhart, 29. Adam Kocián, 30. Jan Linhart; rozhodčí: Filip Bollardt - Petr Dunda; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - David Klusáček ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:0;
45:00
44:40
Sparta ještě hraje bez brankáře
44:12
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
43:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Konečný, asistoval Jakub Jestříbek (7:3).
43:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Otta, asistoval Matěj Šaroch (6:3).
42:24
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
40:59
Ran jak u Verdunu a v síti Vinohrad nic
39:16
Vyloučen hráč Vojtěch Máca družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
29:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Linhart, asistoval Kryštof Plicka (5:3).
28:10
Teo Sticzay vydoloval míček u mantinelu a předložil tutovku do běhu, nádhera
28:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Adam Kocián, asistoval Teo Sticzay (5:2).
26:54
A teď zvoní břevno na druhé straně po kombinaci Gregor-Linhart
25:50
Dalekonosnou střelou trefil Jestříbek břevno
25:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Šolaja, asistoval Vojtěch Máca (5:1).
24:00
Sparta kombinovala ale žádná ze střel v síti neskončila
21:46
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
21:00
Nedáš dostaneš platí naplno
20:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Jakub Jestříbek (4:1).
18:50
Brankář Klusáček zákroky drží Spartu ve hře
18:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Linhart, asistoval Jan Gregor (3:1).
16:21
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
16:21
Pronikajícího Linharta zastavil Jestříbek proti pravidlům
15:00
15:00
14:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Konečný, asistoval Jan Pinkas (3:0).
12:52
Zdlouhavá rozehrávka Sparty je potrestána
12:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Jestříbek bez asistence (2:0).
09:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Šolaja, asistoval Jan Otta (1:0).