2:3
0:1
0:3
- : -
branky (asistence): 01:12 Vojtěch Smyček (Petr Vavřík), 06:27 Marek Raška (František Kyc)
branky (asistence): 03:25 Adam Heidenreich (Filip Sedmera), 05:23 Karel Brulík (Matěj Bizek), 10:26 Adam Špička (Filip Sedmera), 15:14 Ondřej Pjajko (Adam Špička), 36:38 Filip Sedmera (Adam Špička), 38:25 Filip Sedmera (Adam Špička), 43:05 Jakub Mráz (vlastní branka)

TJ Slovan Havířov - FBC Mohelnice 2:7
2. Vojtěch Smyček, 7. Marek Raška - 4. Adam Heidenreich, 6. Karel Brulík, 11. Adam Špička, 16. Ondřej Pjajko, 37. Filip Sedmera, 39. Filip Sedmera, 44. Jakub Mráz; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Vít Váša ?, Vít Váša ?, Vít Váša ? - Jakub Haltmar ?, Jakub Haltmar ?, Jakub Haltmar ?; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:3;
43:05
Vlastní branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Mráz (2:7).
38:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Špička (2:6).
38:04
Vyloučen hráč Petr Vavřík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:38
34:04
Vyloučen hráč Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:21
Vyloučen hráč Adam Špička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Ondřej Pjajko, asistoval Adam Špička (2:4).
15:00
15:00
10:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Špička, asistoval Filip Sedmera (2:3).
08:43
Vyloučen hráč Jan Ryška družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Raška, asistoval František Kyc (2:2).
05:38
Vyloučen hráč Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
05:23
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Karel Brulík, asistoval Matěj Bizek (1:2).
03:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Heidenreich, asistoval Filip Sedmera (1:1).
01:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Smyček, asistoval Petr Vavřík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Jakub Weiss, Filip Sedmera, Adam Heidenreich, Adam Špička, Adam Navrátil
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Vít Váša; hráči v poli: Jakub Mráz, Marek Vylegala, Marek Raška, David Chládek, Jan Drong