1:2
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 01:43 Vojtěch Sedlák (Matouš Balner), 04:05 Tomáš Prchla (Matouš Balner), 04:19 Lukáš Frydrych (Jakub Mynář), 26:52 Lukáš Frydrych (Tomáš Skoupil), 44:39 Jakub Mynář
branky (asistence): 02:24 František Kyc, 13:58 František Kyc (David Chládek), 14:59 David Chládek (František Kyc), 32:47 Jakub Skupin (Jan Ryška), 34:29 David Chládek

FBS Olomouc - TJ Slovan Havířov 5:5
2. Vojtěch Sedlák, 5. Tomáš Prchla, 5. Lukáš Frydrych, 27. Lukáš Frydrych, 45. Jakub Mynář - 3. František Kyc, 14. František Kyc, 15. David Chládek, 33. Jakub Skupin, 35. David Chládek; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2 + Jaromír Šenkeřík 5:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Michal Kráčmar ? - Daniel Chmiel ?, Vít Váša ?; po třetinách: 3:3, 1:0, 1:2;
45:00
44:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář bez asistence (5:5).
41:12
Vyloučen hráč Tomáš Prchla družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
40:54
Timeout FBS Olomouc
34:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek bez asistence (4:5).
32:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Skupin, asistoval Jan Ryška (4:4).
30:00
30:00
26:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Tomáš Skoupil (4:3).
26:24
Vyloučen hráč Petr Vavřík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek, asistoval František Kyc (3:3).
13:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval David Chládek (3:2).
12:20
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBS Olomouc na 5 minut za hrubost.
05:57
Vyloučen hráč Vojtěch Sedlák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Jakub Mynář (3:1).
04:19
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Váša družstva TJ Slovan Havířov
04:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Prchla, asistoval Matouš Balner (2:1).
02:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc bez asistence (1:1).
01:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Sedlák, asistoval Matouš Balner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: hráči v poli: Jakub Mráz, Marek Vylegala, David Chládek, Jan Drong, Marek Raška