1:5
- : -
FBC Hranice
FBC Hranice
branky (asistence): 01:15 Karolína Šimková (Lumír Raška), 29:32 Nela Kubalčíková
branky (asistence): 02:54 Tomáš Šmída, 05:52 Tomáš Jelínek, 06:15 Martin Ambrož (Josef Procházka), 08:13 Ondřej Hruška, 15:21 Tomáš Štrbák (Tomáš Jelínek), 18:19 Tomáš Jelínek (Vojtěch Waic), 20:16 Tomáš Jelínek (Vojtěch Waic), 20:35 Jonáš Náplava, 21:45 Tomáš Šmída (Tomáš Jelínek), 24:45 Tomáš Jelínek (Tomáš Šmída), 26:13 František Kužel, 26:34 Tomáš Jelínek (František Kužel), 35:05 Tomáš Jelínek, 35:42 Jonáš Náplava

FBC Hranice - FBS Olomouc A 2:14
2. Karolína Šimková, 30. Nela Kubalčíková - 3. Tomáš Šmída, 6. Tomáš Jelínek, 7. Martin Ambrož, 9. Ondřej Hruška, 16. Tomáš Štrbák, 19. Tomáš Jelínek, 21. Tomáš Jelínek, 21. Jonáš Náplava, 22. Tomáš Šmída, 25. Tomáš Jelínek, 27. František Kužel, 27. Tomáš Jelínek, 36. Tomáš Jelínek, 36. Jonáš Náplava; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Bitter ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 1:4, 0:5, 1:5;
35:42
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava bez asistence (2:14).
35:05
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (2:13).
29:32
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Nela Kubalčíková bez asistence (2:12).
26:34
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval František Kužel (1:12).
26:13
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel bez asistence (1:11).
24:45
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Šmída (1:10).
24:00
24:00
21:45
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Šmída, asistoval Tomáš Jelínek (1:9).
20:35
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava bez asistence (1:8).
20:16
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Vojtěch Waic (1:7).
18:19
15:21
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval Tomáš Jelínek (1:5).
13:35
Vyloučen hráč Šimon Antonín Číhal družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
08:13
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Ondřej Hruška bez asistence (1:4).
06:30
Vyloučen hráč Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:15
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Martin Ambrož, asistoval Josef Procházka (1:3).
05:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (1:2).
02:54
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Šmída bez asistence (1:1).
01:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Karolína Šimková, asistoval Lumír Raška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Vojtěch Waic, Tomáš Šmída, Tomáš Jelínek, František Kužel