2
4:0
1:2
- : -
branky (asistence): 00:16 Jan Nezval (Patrik Záruba), 08:49 Jan Nezval (Tomáš Belej), 09:21 Petr Křinka (Patrik Záruba), 09:33 Adam Cibere (Denis Drbal), 21:14 Jan Sedlák (Adam Cibere)
branky (asistence): 12:12 Václav Tošovský (Pavel Koubalík), 13:06 Tomáš Konečný (Petr Šolc)

Sokol Pardubice - FbC Sokol Předměřice n/L 5:2
1. Jan Nezval, 9. Jan Nezval, 10. Petr Křinka, 10. Adam Cibere, 22. Jan Sedlák - 13. Václav Tošovský, 14. Tomáš Konečný; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Matějka ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 4:0, 1:2;
24:00
21:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Sedlák, asistoval Adam Cibere (5:2).
17:11
Vyloučen hráč Jan Pek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra bez hokejky.
13:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Tomáš Konečný, asistoval Petr Šolc (4:2).
12:12
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Tošovský, asistoval Pavel Koubalík (4:1).
12:00
12:00
09:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Cibere, asistoval Denis Drbal (4:0).
09:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Patrik Záruba (3:0).
08:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Tomáš Belej (2:0).
00:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Nezval, asistoval Patrik Záruba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Jan Pek, Lukáš Doležal, Tadeáš Kulhánek, Petr Hlušička, Adam Neuman