1:1
1:1
0:1
- : -
branky (asistence): 05:50 Sabina Labudová, 24:47 Eliška Buchalová (Anna Miholová)
branky (asistence): 08:37 Jitka Růžičková, 39:45 Jitka Růžičková, 49:21 Diana Peterová

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 2:3
6. Sabina Labudová, 25. Eliška Buchalová - 9. Jitka Růžičková, 40. Jitka Růžičková, 50. Diana Peterová; rozhodčí: František Košňar - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Tereza Tománková 32 - Dominika Flídrová 17; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů J. Černého: Dnešní zápas byl od nás neskutečně odmakaný. Škoda nevyužitých šancí, konec zápasu mohl být pro nás klidnější. Myslím, že za první dvě třetiny jsme si výhru zasloužili. Díky soupeři za hru a přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny.
59:59
Dnes nám v zápase moc věcí nevyšlo. Vázla nám kombinace na obou půlkách hřiště, chyběl nám důraz v osobních soubojích a nakonec jsme vytloukli každý blok, který nám Dobruška nabídla. Zasloužené vítězství soupeře, my se musíme zlepšit a zítra podat úplně jiný výkon.
59:18
Hradec stále v šesti, Dobruška ve čtyřech.
59:15
Vyloučen hráč Jitka Růžičková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za zdržování hry.
58:25
Hradec v šesti.
58:21
Timeout IBK Hradec Králové
57:35
Hra pomalu vyvrcholuje a atmosféra je v hale opravdu vyostřená. Fanoušci fandí a hráčky kladou nejvíce důrazu do útoků i obrany, co za celý zápas.
57:08
Hradec na hřišti v plném počtu. A rovnou se dostávají do útoku, šance však není proměněna.
56:27
Remešová střílí, ale je zblokováno Dunajčákovou. Odražený balonek od bránící domácí sbírá opět Remešová a znovu střílí. A znovu je zblokováno Dunajčákovou.
55:18
Labudová přihrává na střed před bránu hostujícího celku Kohoutové. Ta má skoro 100% šanci na gól, ale míček se ztrácí někde mezi v příčině bránící hráčky.
54:56
Vyloučen hráč Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
53:56
Buchalová ve velkém brankovišti rozehrává na Dunajčákovou, která střílí. Balonek se pouze odráží o zadní mantinel.
52:53
Romančáková posílá dlouhý balonek nahoru. Rychle se však vrací zpátky.
52:38
Poláčková obrána v rychlém útoku o balonek Drahokoupilovou.
51:49
Pešková dobíhá balonek, ale v souboji fauluje Doležalovou, tak má dobrušský celek volný úder. Po sérii přihrávek Miholová střílí, ke smůle domácích, mimo.
51:04
Po drobných potížích s časomírou je opět vše vyřešeno. Hra je mezitím v režiji domácích.
50:30
Na domácích hráčkách se po včerejším pohárovém zápasu projevuje únava.
50:23
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
49:28
Skóre posouvá hostující Peterová, která dala z velkého brankoviště střelou z otočky.
49:21
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (2:3).
48:24
Domácí využívají posledních pár vteřin, než se vrátí na hřiště vyloučená Březovská.
47:34
Buchalová střílí, ale trefuje pouze obrnu Dobrušky.
46:48
Hradec z přesilovky do přesilovky opět o něco jistější.
46:27
Vyloučen hráč Patricie Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
45:47
Dunajčáková v rychlosti vyhrává souboj v rohu. Hru směřuje nahoru. Kde se balonku ujímá Buchalová a střílí.
45:18
Přesilovka domácího celku je už v polovině a Hradec jí zatím docela využívá. Drží Dobrušku v obranném pásmu a střílí.
45:07
Celá hala se rozezněla pokřiky fanoušků.
44:14
Vyloučen hráč Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:06
Řezníčková u rozehrávky dává na mantinel Kohoutové. Hradec si po faulování běží střídat a ovládá volný úder. Miholová si v rohu hraje s balonem a přitom za sebou vozí bránící Remešovou.
41:55
Hra je v podobném tempu jako v minulé třetině, Hradec se však udržuje u útočném pásmu.
40:40
Romančáková vymetává na polovině a pak z výběhu střílí. Její střela je zblokována Peterovou.
40:00
40:00
39:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (2:2).
39:36
Řezníčková přihrává nahoru Šarounové. Ta posílá dál Buchalové, která je v rohu Dobrušky faulována. Tak míček získává Hradec stabilně na svoje hokejky.
38:06
Dvě minuty do konce a Dobruška se stále nehodlá vzdát balonu a útočné pozice.
37:11
Dominujícím týmem je v této třetině podle střel na bránu Dobruška v poměru 12:4. Ale to se ještě může změnit.
36:08
Hostující celek rozehrává u mantinelu na středu. Hra pokračuje přibližně pár sekund a tentokrát je u mantinelu domácí Buchalová, která však ztrácí. Tománková svoje hráčky naštěstí kreje.
35:33
Míček se dostává Hradci. Dunajčáková za bránou přihrává Romančákové, která útočí.
35:17
Řezníčková tělem mate Peterovou a přihrává dolu na střed.
34:02
Žákyně hradeckého klubu hlasivkami podporují své zkušenější spoluhráčky. Podobně tomu bude i zítra na zápase žákyň.
33:19
Pár střel z řad Dobrušky. Tománková všechny pokrývá, avšak poslední letí obloučkem přímo na vršek brány.
32:07
Romančáková zabíhá do rohu, za ní si hraje na honěnou Bašová. Bránící Romančáková zařazuje dvojku a z rohu běží zpátky do středu hřiště a hráčka Dobrušky ji nemá šanci dohnat.
31:47
Doležalová do rohu a situace opět vede k rozehrávce. Míček sbírá na mantinelu Dohnalová, která je faulována.
30:22
Bránící Součková pokrývá balonek, přihrává jej nahoru. Tam hradecký celek ztrácí a ze středu střílí Ulbrichová. Mimo.
29:31
Řezníčková sama v souboji. Balonek posílá nahoru , kde se o něj ''popere'' Hock s Peterovou.
28:55
Vávrová ve velkém brankovišti střílí. Tománková střelu očekává a ačkoliv se balonek nedostává k ní, má většinu brány pokrytou.
28:24
Špulková při rozehrávce trefuje plnou palbou hostující Flidrovou a balonku se ujímá Labudová.
26:59
Drahokoupilová si schovává balonek za sebe a tak bránící Růžičková nemá šanci se na něho dostat. Poté střílí, Flídrová má zákrok.
26:14
Hra se po volném úderu Dobrušky v rohu IBK dostává do útoku pro domácí.
25:50
Flidrová vyváží za bránu domácího celku, o přihrávku si říká Březovská, ale rozhodčí dříve pískají blokování ve hře Špulkové.
25:11
Dobruška útočí, momentální střela na bránu končí mezi nohama Tománkové.
24:47
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (2:1).
24:32
Tománková vyhazuje na střed Miholové, ta opět dává k mantinelu Dunajčákové a ta posílá zpět na střed před bránu.
24:10
Doležalová střílí na bránu, nebýt to o půl metru vedle, mohlo se nejspíše jednat o gól, neboť tuto část brány domácí Tománková neměla pokrytou.
23:56
Hazuková stíní před bránou hostující Dobrušky a zároveń stíhá dirigovat hráčky před sebou.
23:11
Labudová si šla do pěkného náběhu na střed, kde se balonek různě potuloval mezi jí a Remešovou. Hradec se tak do útoku nedostává.
22:02
Romančáková je další hráčka, která hraje z volného úderu. Před ní zaklekla do zdi Vávrová a střela Romančáková ji prochází přímo mezi nohama až k bráně. Tam se balonek ztrácí mezi ostatními hráčkami.
21:50
Ted'už se ale 5 na 5 doopravdy hraje. K volnému úderu za vrážení přichází Drahokoupilová.
21:06
Momentální stav na hřišti působí, že Hradec nehraje přesilovku, ale 5 na 5.
20:14
Buchalová na mantinelu si dala se střelou načas. Po sérii přihrávek se vracíme ke stejné situaci.
20:05
Po drobných technických potížích s časomírou se opět vracíme do hry.
20:00
20:00
19:48
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
19:35
Poslední minuta do konce a souboje si drží podobnou intenzitu jako ve většině třetiny. Ikdyž ted' byla faulována Miholová.
17:59
Hock si připisuje střelu na bránu.
17:28
Špulková otravuje útočící hráčku a nepouští si jí od těla, to přináší výsledky v podobě získaného balonku.
16:51
Zeisková z obrany běží až nahoru do útoku. Přihrává přes střed, kde balonek sbírá Labudová.
15:48
Domácí Tománková opravdu drží svůj tým, opět zabetonovala bránu blížícímu se balonu.
15:03
Řezníčková v souboji fauluje Bašovou, Dobruška střídá. Kromě soubojů na hřišti můžeme vidět souboje mezi fanoušky na tribuně, naštěstí pouze v pokřicích.
14:23
Hazuková za bránou Dobrušky. Hostující se nenechávají a obrací hru. Nadcházející rozehrávka z rohu vypadá opravdu nebezpečně pro domácí celek.
13:46
Dunajčáková Miholové, která sklepává backhandem zpátky na střed, kde balonek dobíhá opět Dunajčáková. Z akce vychází Hradec bez gólu.
13:15
Řezníčková dobíhá utíkající balon, který nakonec končí mimo hřiště. Pešková na středu obehrává jednu hráčku, záhy druhou a posílá nahoru.
12:38
Flidrová sama před bránou. Tománková se však nenechává situací rozhodit a balonek chytá.
11:50
Součková faulována. Na hrací plochu přichází Dohnalová se Špulkovou a rozehrávají. Dobruška to oplácí rychlým protiútokem.
11:27
Třebeš se probouzí a fanoušci začínají konečně fandit.
10:13
Součková ztrácí v rohu u svojí brány. Bašová se pokouší vystřelit, její snaha je však skoro okamžitě eliminována.
09:40
Útočné tri Hock - Kohoutová - Drahokoupilová dostává míček na polovinu hostujícího týmu. Běží střídat a z volného úderu střílí Pešková směrem k bráně.
08:52
Dobruška vyrovnává skóre. Ale nechybí mnoho a po buly se Hradec vrací do předešlého tempa.
08:37
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (1:1).
08:11
Volný balon u mant'áku bere Březovská. Poté fauluje Buchalová na středu, Dobruška rozehrává, ale balonek je bez šance dostat se k bráně, tělem blokuje Dunajčáková.
07:28
Řezníčková na Romančákovou a Hradec se posouvá přesně mířenými přihrávkami do útoku.
06:51
Doležalová pozlobila domácí celek pár kličkami za bránou.
06:03
Dohnalová rozehrává před vlastní bránou, míček posílá na polovinu Dobrušky, kde o něj přichází Hazuková. Ale to nevadí, protože pak se balon vrací zpátky na hokejky hradeckých hráček.
05:50
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová bez asistence (1:0).
05:05
Růžičková vyváží směrem k hradecké bráně. Miholová však blokuje špatnou přihrávku a po mantinelu běží sama nahoru. Je faulována. K volnému úderu přichází Součková a Pešková.
04:20
Tománková vyhazuje balonek k polovině hřiště, ten bohužel domácí Buchalová nemá šanci doběhnout a tak ho pro svůj tým získává Bašová.
03:50
Hradec v oslabení drží obrannou formaci před bránou a snaží se dostat balonek pod kontrolu.
03:47
Vyloučen hráč Ivana Kohoutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:06
Romančáková drží na středu a přihrává nahoru, kde se Drahokoupilová dostává do souboje s hostující Růžičkovou.
02:17
Hra se zdržuje v obranném pásmu Hradce, ale i tak se domácí celek dostává do šancí rychlými výběhy.
01:49
Rozehrávka z rohu pro IBK. míček se z jednoho mantinelu posouvá na druhy, kde se pokouší z první vystřelit Březovská.
01:21
Buchalová přehrává na mantinelu Vávrovou a vytváří si tím šanci na gól.
01:04
Doležalová v souboji s Hock vyhrává a posílá na střed. Balon je zblokován.
00:08
Balon se začátkem první třetiny dostává na polovinu týmu Dobrušky. Hra se rychle otáčí a Hradec musí čelit postupnému protiútoku. Drahokoupilová sbírá a běží sama do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Košňar a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Diana Peterová, Adéla Vávrová, Magdaléna Bašová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Jitka Romančáková, Denisa Drahokoupilová, Ivana Kohoutová, Lucie Hock