1:0
3:0
- : -

SK Snipers Slavičín - Bulldogs Brno B 7:0
5. Ondřej Boček, 11. Filip Papež, 15. Radim Čuč, 20. Radim Čuč, 36. Filip Papež, 39. Radim Čuč, 40. Radim Studeník; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Pavelka ? - Robert Keseli ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 3:0;
45:00
39:29
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Studeník, asistoval Pavel Janček (7:0).
38:59
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Čuč, asistoval Filip Papež (6:0).
35:51
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Radim Studeník (5:0).
30:00
30:00
19:49
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Čuč bez asistence (4:0).
15:00
15:00
14:21
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Radim Čuč, asistoval Ondřej Šuráň (3:0).
10:35
09:46
Vyloučen hráč Petr Novák družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:38
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Ondřej Boček, asistoval Radim Studeník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Robert Keseli; hráči v poli: Tomáš Staněk, Tomáš Weiser, Michal Weiser, Jan Frydrych, Marek Žagan