5:0
2:0
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov B - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 11:1
1. Radek Mikšík, 5. Josef Karas, 12. Michal Richter, 13. Michal Richter, 25. Josef Karas, 25. Radim Ernest, 28. Michal Richter, 29. Tomáš Dvořák, 30. Radek Mikšík, 32. Tomáš Dvořák, 36. David Řezníček - 10. Martin Diblík; rozhodčí: Petr Stoklásek - Jan Večeřa; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohdan Bártek ? - Denis Bija ?; po třetinách: 4:1, 5:0, 2:0;
45:00
39:30
Vyloučen hráč Tomáš Čegan družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:26
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil David Řezníček bez asistence (11:1).
31:54
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Radek Mikšík (10:1).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Radek Mikšík, asistoval David Krutošík (9:1).
28:00
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Tomáš Dvořák, asistoval Josef Fridrich (8:1).
27:53
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Michal Richter, asistoval Radek Mikšík (7:1).
25:14
Vyloučen hráč Martin Diblík družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
24:54
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Radim Ernest, asistoval Radek Mikšík (6:1).
24:34
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Josef Karas, asistoval Bohdan Bártek (5:1).
15:30
Vyloučen hráč Josef Fridrich družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:27
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Michal Richter, asistoval Josef Fridrich (4:1).
11:45
09:10
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Martin Diblík, asistoval Michal Péli (2:1).
04:12
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Josef Karas, asistoval Jiří Urban (2:0).
00:28
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Radek Mikšík, asistoval Michal Richter (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Jan Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Martin Volek, Daniel Hás, Petr Mareček, Dominik Volek, Jakub Suchý