5:0
0:3
- : -

SFK Kozel Počenice - FBK Spartak Hluk B 6:4
3. Vojtěch Hyánek, 18. Vojtěch Hyánek, 21. Vojtěch Hyánek, 24. Vojtěch Hyánek, 26. Marek Šindelka, 29. Lukáš Lepič - 14. Pavel Rochovanský, 37. Marek Šimíček, 39. Lukáš Blizňák, 41. Brian Cileček; rozhodčí: Broněk Bryson - Roman Grabovský; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Martin Kotrla ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 0:3;
45:00
42:06
Vyloučen hráč Brian Cileček družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
40:55
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Brian Cileček, asistoval Lukáš Blizňák (6:4).
39:26
Vyloučen hráč Lukáš Lepič družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Miroslav Tichopádek (6:3).
37:47
Vyloučen hráč Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
36:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Marek Šimíček, asistoval Pavel Rochovanský (6:2).
30:00
30:00
28:01
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Lepič bez asistence (6:1).
25:31
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Michal Florián (5:1).
23:42
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Lukáš Lepič (4:1).
20:49
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Jakub Dočkal (3:1).
17:27
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Radim Kalus (2:1).
16:10
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
13:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Rochovanský bez asistence (1:1).
02:44
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Lukáš Krčmař (1:0).
01:45
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Roman Grabovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk B: brankář: Martin Kotrla; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Brian Cileček, Miroslav Tichopádek, Ondřej Hubáček, Adam Štěrba
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Michal Florián, Vojtěch Hyánek, Radek Olšina, Marek Šindelka, Jakub Dočkal