6:1
- : -
F.A.T.R. B

MAH Košér Orel Telnice C - F.A.T.R. B 12:2
7. Martin Vašina, 8. Vít Míča, 18. Jan Skalický, 22. Patrik Adámek, 23. Martin Vašina, 26. Patrik Adámek, 28. Martin Vašina, 32. Marek Hellebrand, 35. Patrik Adámek, 35. Vít Míča, 36. Marek Hellebrand, 36. Patrik Adámek - 12. Radek Kraml, 33. František Navrátil; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Quitt ? - Jiří Veit ?, Martin Hůser ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 6:1;
39:00
38:59
V poslední střele selhal snajpr domácích Adámek, i tak dnes 9+1? Mám dojem že tak nějak.
38:07
''do koulí''
38:07
Sportovně vráceno a jdeme dál. Zmůžou se hosté na obrat? To vše nám může nabídnout poslední minuta!
37:45
3 na nikoho, nic, nemehla.
35:55
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek bez asistence (12:2).
35:55
Vyloučen hráč František Navrátil družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:50
Za poslední minutu a půl se událo hodně. Tři góly, problém s časomírou (je vymačkaná jak ten co to mačká) a pak i ztráta Lukáš Budiše. #sadstory
35:04
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Marek Hellebrand, asistoval Daniel Vindiš (11:2).
34:38
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Vít Míča, asistoval Jan Skalický (10:2).
34:23
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek, asistoval Adam Hollósy (9:2).
32:55
Zdravíme Míše Holíka na hon. Doufáme, že už něco střelil.
32:23
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil František Navrátil, asistoval Michal Škodík (8:2).
31:41
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Marek Hellebrand bez asistence (8:1).
31:04
Vladan Dragan je utržen ze svých řetězů.
30:20
Lukáš Vladík
27:50
[keterink] Lukáš Vladík is BACK!!
27:17
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Martin Vašina, asistoval Adam Hollósy (7:1).
27:15
Pořadatelé nemají sprej!! Nedostatek.
26:40
Neskutečný průnik, 1 proti třem a? Nic no.
26:01
Další zápas bude dle rozhodčích šlágr kola! My to přirovnáváme k volejbalu.
25:11
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek, asistoval Michal Šmíd (6:1).
22:50
Zveme Vás všechny dnes na mlýn, my tam asi budem.
22:44
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Martin Vašina, asistoval Patrik Adámek (5:1).
22:10
Další gól, co neplatí.
21:51
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Patrik Adámek, asistoval Martin Vašina (4:1).
20:42
Vytočení sedmnáctky z Košér, ale nad.
18:20
Už je tu Vláďa. Je to borec!
17:48
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Jan Skalický, asistoval Daniel Vindiš (3:1).
17:48
Vladan Dragan stále spravuje a zmeškal gól.
17:10
Člen pořadatelské služby, pan Vladík, se odhodlal obejít hřiště a spravit všechny mantinely. Věcné díky.
16:12
Florbal zajímavý, ale ne dost, diváci se baví radši mezi sebou.
14:20
''cink'' ''cink''
14:00
Jakože můj míček není můj míček?
13:01
Jdeme do druhé části za stavu 2:1. F.A.T.R. chce něco se zápasem udělat a vystřídal brankáře.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hůser družstva F.A.T.R. B
13:00
13:00
11:59
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Radek Kraml, asistoval Václav Dohnálek (2:1).
09:55
Vyloučen hráč Jakub Slabý družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:17
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Vít Míča, asistoval Ondřej Synek (2:0).
06:14
Branku družstva MAH Košér Orel Telnice C vstřelil Martin Vašina bez asistence (1:0).
02:40
Faul hráčů z Dubňan.
01:04
Nahoru dolů, oba týmy chtějí vedení na svoji stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů F.A.T.R. B: brankář: Jiří Veit; hráči v poli: Václav Dohnálek, Lukáš Veit, Radek Kraml, František Navrátil, Jakub Slabý