0:1
0:2
- : -

FBK Spartak Hluk - FbC Aligators Orel Moutnice B 2:3
6. Veronika Sedlářová, 7. Denisa Šobáňová - 15. Jindra Žáčková, 36. Lenka Kadlecová, 39. Marie Kaňová; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jan Večeřa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Kristýna Manová ? - Ivana Hradečná ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:2;
39:00
Máme tady konec utkání. Holky dnes vyhráli, remízovali i prohráli, takže si nemůžou na nic stěžovat a já už jdu domů. Zase někdy čáu
39:00
38:39
Domácí hráčky se rozhlíží na tabuli kdy bude konec a chtějí stihnout v 17:40 Harryho Pottera na Cineme
38:15
Timeout FBK Spartak Hluk
38:15
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Marie Kaňová, asistoval Pavlína Steinbockova (2:3).
38:15
Oddechový čas pro domácí. Uvidíme k čemu to bude
37:47
Všech 9 diváků na nohách a řvou my chceme gol!
36:26
Marika Jaburkova ukázala jak se střílí bekendem, bohužel nerozvlnila sít
35:05
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Lenka Kadlecová, asistoval Veronika Palánová (2:2).
35:05
Pravidlo nedáš dostaneš se nyní ukázalo
34:51
Kačka Sedlářová utíkala sama na golmana a vytěžila pouze smutek na tváři
32:59
Utkání bude vyrovnáné do samotného konce, co myslíš Martine, udrží domácí vedení?
30:58
Na sportovní hale to cinká tyčkami, už sem si myslel že je 18h a zvoní na kostele
27:53
Zákrok hostujiciho golmana "alá Stachyn" máchá rukama kolem
27:35
Domácí hráčky to zkouší od mantinelu krosem, jako to dělá zkušená okresní dvojice Curney a Natov
17:49
Denča s Adelou rozehrávají standartní situaci jako Rasmus Enstrom a Galante Carlstrom, ovšem dle předpokladu neuspěšně.
14:55
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Jindra Žáčková bez asistence (2:1).
14:25
přesilová hra domácích spíše napodobuje dvouminutovku šermu
14:05
Vyloučen hráč Pavlína Steinbockova družstva FbC Aligators Orel Moutnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
13:01
Sabča Klčová bude mít ted' od florbalu delší pauzu. Nyní rozdává pokyny alespon na střídačce. Gratulujeme a bříško at' roste a roste
13:00
13:00
12:59
Máme tu konec první třetiny. Ukazuje se, že holky mezi svátky omezily sladke a dávají do zápasu opravdu všechno
09:50
Denču Šobánovou dnes nic nezastaví. Pustila se do tří hráček a nabrala takovou rychlost, jak Janys na dálnici když jsme jeli z Třebíče.
06:50
Denča poslala golmanku na párek, tak jako to udělal Kim Nillson na MS proti Hondurasu
06:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Denisa Šobáňová, asistoval Marika Jabůrková (2:0).
06:32
Šance Petky Bartošové, ovšem pozdravila pouze diváky v 73. řadě
05:16
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Veronika Sedlářová, asistoval Denisa Šobáňová (1:0).
04:20
Frederika Klčová opět ukázala, jak umí zahrat svým hezkým tělem. Odstavila soupeřku, jako to před Vánoci udělal Olbert na ostravského Tomana
02:51
Brankář domácích výborně zasahuje...Petr by měl v pátek určitě dorazit
01:01
Adéla Ondrova vypustila první střelu na branku, golman byl pozorný
00:01
Utkání právě začalo, musí to být rychlo odehrané, protože Márty musí v 6 pro kvas
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Jan Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Orel Moutnice B:
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Kristýna Manová; hráči v poli: Anna Kořenková, Adéla Loskotová, Adéla Ondrová, Veronika Sedlářová, Kateřina Sedlářová
00:00
Krásný podvečer, zdravíme Vás u dalšího utkání. Zdravíme Petra Staška, který včera pustil 16 branek a tím ho zveme na páteční trénink s holkama.