0:1
0:1
- : -

Bulldogs Brno B - FBK Spartak Hluk 0:2
21. Dominika Komárková, 39. Kateřina Sedlářová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jitka Kosinová ? - Kristýna Manová ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:1;
39:00
38:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Kateřina Sedlářová, asistoval Veronika Sedlářová (0:2).
35:35
Vyloučen hráč Nikol Hunkařová družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
26:00
20:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Dominika Komárková, asistoval Adéla Loskotová (0:1).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Kristýna Manová; hráči v poli: Anna Kořenková, Nikol Šůstková, Veronika Sedlářová, Kateřina Sedlářová, Dominika Komárková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jitka Kosinová; hráči v poli: Nina Zbořilová, Karolína Lysá, Veronika Pohlodková, Irena Doleželová, Marie Čechová