1:0
- : -
FBC SLAVKOV

VSK VUT Skurut Hai Brno - FBC SLAVKOV 5:3
12. Denis Ligas, 13. Denis Ligas, 20. Tomáš Fanta, 30. Martin Laštík, 38. Denis Ligas - 15. Jakub Holomek, 16. Michal Drápal, 19. Dominik Horák; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Ondřej Horák ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:0;
45:00
43:06
Slavkovští nyní pořádně zabrali a drží soupeře na jeho polovině.
40:56
Slavkovští působí po gólu trošku opařeně. Skuruti na to, že mají v nohách o zápas více, tak běhají mnohem více.
37:50
Šťastný gól Skurutů, v situaci 2 na 2 slavkovský obránce střelu zblokoval, bohužel se odrazila zpět k protihráči a ten doklepával do prázdné.
37:38
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Martin Laštík (5:3).
37:04
Hra je nyní plná nepřesností na obou stranách. Síly ubývají i brněnským Skurutům.
35:30
Slavkovským jako by ubývaly síly. Už moc neběhají, spíše se snaží držet míček a vymyslet nějakou pohlednou kombinaci.
34:33
Slavkovské břevno zazvnonilo. Golmánovi zvoní v hlavě ještě teď.
34:00
Nyní mají více ze hry Skuruti, Slavkov spíše využívá rychlé brejky.
31:00
Začátek třetí třetiny se nese ve vyrovnaném duchu. Hraje se především ve střední části hřiště.
30:00
30:00
Druhá třetina právě skončila a vyzněla ve prospěch domácích. Od týmu Slavkova se čeká, že bude ještě hodně kousat.
30:00
29:20
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Martin Laštík, asistoval Matěj Urbánek (4:3).
28:30
Hráč domácích s číslem 88 neproměnil vyloženou šanci a při zakončení zklamal. Na střídačce se drží za svou blonďatou hlavu protože dobře ví, že mohl obrátit vývoj utkání na stranu svého týmu.
23:40
Tým Slavkov si zahraje přesilovou hru.
23:13
Vyloučen hráč Vladimír Biolek družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
20:00
Utkáni je opět srovnané. Oba týmy jsou v neskutečné formě. Celá hala burácí a přilákala i kolemjdoucí pocestné a napjatě s panem správcem sledují utkání. Počet diváku: 3
19:18
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta bez asistence (3:3).
18:40
Utkání je velice napínavé. Pan správce haly se na to už nemohl dívat, tak šel raději na kávu.
18:10
Slavkov právě otočil vývoj utkání na svou stranu.
18:02
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Dominik Horák, asistoval Ondřej Horák (2:3).
15:55
Slavkov právě dorovnal soupeře. Celá hala je na nohou a utkání dostalo velký náboj. Doslova infarktové utkání plné nečekaných zvratů.
15:39
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Marek Šmerda (2:2).
15:00
15:00
První třetina právě skončila. Utkání probíhá ve velkém tempu a oba týmy jsou velice agilní. Slavkov u Brna bude chtít dotáhnout soupeře..
15:00
14:57
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jakub Holomek, asistoval Michal Šopík (2:1).
14:07
Fans FBC Slavkova u Brna jsou jako opaření a ve svém sektoru hostí vypadají velice smutně.
12:55
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas bez asistence (2:0).
12:00
Domácí dali úvodní branku a od týmu Slavkova se očekává, že budou tvrdit muziku.
11:10
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Roman Mach (1:0).
09:55
Hráč Slavkova s číslem 88 ve vyložené šanci selhal a minul míček.
04:51
Zaplněná morkovická hala netrpělivě očekává první branku utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV:
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Vladimír Biolek, Roman Mach, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta