3:1
2:2
- : -

FBK Atlas Blansko B - FBK Orel Bořitov 6:3
5. Šimon Borek, 22. Šimon Borek, 23. Daniel Žilka, 25. Šimon Borek, 31. Daniel Žilka, 35. Daniel Žilka - 17. Marek Moučka, 33. Dominik Janík, 39. Tomáš Sedláček; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Matěj Otáhal; vyloučení: 2 + František Blažek OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - David Tenora ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:2;
39:00
38:28
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Tomáš Sedláček, asistoval Dominik Janík (6:3).
37:56
Vyloučen hráč František Blažek družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Daniel Žilka, asistoval Radek Hebelka (6:2).
32:37
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Dominik Janík, asistoval Lukáš Vladík (5:2).
32:03
Timeout FBK Orel Bořitov
30:48
27:59
Vyloučen hráč Lukáš Vladík družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
26:00
24:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Šimon Borek, asistoval Radek Hebelka (4:1).
22:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Daniel Žilka bez asistence (3:1).
21:56
Vyloučen hráč František Blažek družstva FBK Atlas Blansko B - osobní trest.
21:56
21:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Šimon Borek, asistoval Daniel Žilka (2:1).
16:15
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Marek Moučka bez asistence (1:1).
13:00
13:00
05:11
Vyloučen hráč Jan Mencler družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za hrubost.
04:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Orel Bořitov: brankář: David Tenora; hráči v poli: Michal Holík, Jan Mencler, Tomáš Sedláček, Lukáš Budiš, Martin Sedláček