2:3
1:1
- : -

FBK Atlas Blansko - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 4:8
13. Tereza Bosáková, 15. Marek Hrazdíra, 22. Marek Hrazdíra, 32. Daniel Brtevník - 3. František Sukup, 4. Jiří Svrčina, 6. Michal Kolařík, 6. Michal Kolařík, 18. Petr Fučík, 22. Jiří Svrčina, 23. Petr Fučík, 28. Michal Kolařík; rozhodčí: Jindřich Zich - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Špidlík ? - Petr Luňák ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:1;
39:00
31:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Brtevník, asistoval Dominik Žilka (4:8).
27:57
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Michal Kolařík, asistoval Lukáš Uher (3:8).
26:55
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil Lukáš Kučera.
26:00
26:00
25:19
Vyloučen hráč Ondřej Koumar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:40
Vyloučen hráč Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
22:02
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Petr Fučík, asistoval Lukáš Uher (3:7).
21:27
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Jiří Svrčina, asistoval Tomáš Kukliš (3:6).
21:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Ondřej Koumar (3:5).
17:36
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Petr Fučík bez asistence (2:5).
14:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Tereza Bosáková (2:4).
13:00
13:00
12:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Tereza Bosáková, asistoval Dominik Žilka (1:4).
05:35
Timeout FBK Atlas Blansko
05:35
05:18
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Michal Kolařík z trestného střílení (0:3).
03:34
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Jiří Svrčina, asistoval Lukáš Uher (0:2).
02:20
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil František Sukup, asistoval Ondřej Crhonek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Zich a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Ondřej Sedlák, Ondřej Koumar, Vojtěch Fedra, David Navrátil, Lukáš Kučera