0:2
4:1
- : -

FBK Spartak Hluk B - FBC SLOVÁCKO 5:4
11. Adam Štěrba, 34. Adam Cileček, 37. Adam Štěrba, 41. David Vlachopulos, 45. Patrik Kaňovský - 11. Sebastián Bobáčik, 18. Marek Körber, 23. Jiří Chromek, 40. Matěj Matyáš; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Stašek ? - Tomáš Kolář ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Jan Kahánek družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Patrik Kaňovský, asistoval Adam Cileček (5:4).
44:22
Timeout FBC SLOVÁCKO
43:29
Timeout FBK Spartak Hluk B
40:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil David Vlachopulos, asistoval Rudolf Mazánek (4:4).
39:05
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Matěj Matyáš, asistoval Adam Maršálek (3:4).
36:45
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Štěrba, asistoval Rudolf Mazánek (3:3).
33:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Cileček, asistoval David Vlachopulos (2:3).
30:00
30:00
23:41
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk B neproměnil Jan Kahánek.
22:20
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jiří Chromek, asistoval Jan Rolenc (1:3).
17:53
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Marek Körber, asistoval Adam Maršálek (1:2).
15:00
15:00
10:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Štěrba, asistoval Ondřej Hubáček (1:1).
10:27
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Sebastián Bobáčik, asistoval Jiří Stašek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO:
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk B: brankář: Petr Stašek; hráči v poli: Patrik Kaňovský, Jan Kahánek, David Vlachopulos, Adam Štěrba, Rudolf Mazánek