2:1
2:1
- : -

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - 1. AC Uherský Brod 5:4
7. Martin Suchánek, 19. Martin Kelíšek, 20. Ondřej Bartoš, 32. Ondřej Bartoš, 35. Martin Kelíšek - 5. Josef Vintr, 11. Zdeněk Krajčovič, 17. Zdeněk Kostelník, 44. Pavel Manda; rozhodčí: Jan Kouba - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jaromír Ručka ? - Marek Sedláček ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1;
45:00
43:47
Timeout 1. AC Uherský Brod
43:47
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Pavel Manda, asistoval Josef Vintr (5:4).
41:30
Vyloučen hráč David Váňa družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
37:49
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
34:06
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Martin Suchánek (5:3).
31:14
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval David Váňa (4:3).
30:00
30:00
28:53
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
24:14
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčovič družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
24:14
Vyloučen hráč Daniel Kašný družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
22:38
Vyloučen hráč Miloslav Chovanec družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
19:49
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Martin Suchánek (3:3).
18:09
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Ondřej Bartoš (2:3).
16:17
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Ondřej Hudeček (1:3).
15:00
15:00
10:25
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Martin Bařinka (1:2).
08:06
Vyloučen hráč Ondřej Hudeček družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:35
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Suchánek, asistoval Daniel Kašný (1:1).
05:16
Vyloučen hráč Ondřej Hudeček družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
04:59
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Ladislav Mlynář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Ondřej Hudeček, Martin Bařinka, Zdeněk Kostelník, Josef Halík, Zdeněk Krajčovič