1:3
1:1
- : -

FBK Spartak Hluk B - SFK Kozel Počenice 2:6
24. Adam Cileček, 43. David Vlachopulos - 2. Lukáš Bibr, 11. Lukáš Krčmař, 23. Martin Ničajevský, 25. Michal Florián, 30. Michal Florián, 37. Lukáš Krčmař; rozhodčí: Vu Pham Anh - Lukáš Ondroušek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Stašek ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:1;
45:00
42:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil David Vlachopulos, asistoval Adam Cileček (2:6).
36:00
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Jaroslav Kovařík (1:6).
30:00
30:00
29:14
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Vojtěch Hyánek (1:5).
24:34
23:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Cileček, asistoval Rudolf Mazánek (1:3).
22:47
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Martin Ničajevský bez asistence (0:3).
21:54
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
12:38
Vyloučen hráč Lukáš Lepič družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
10:40
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Lukáš Lepič (0:2).
09:10
Vyloučen hráč Marek Šindelka družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:51
Vyloučen hráč David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
01:11
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Bibr, asistoval Jaroslav Kovařík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Lukáš Ondroušek.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice:
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk B: brankář: Petr Stašek; hráči v poli: Patrik Kaňovský, David Vlachopulos, Adam Štěrba, Miroslav Tichopádek, Adam Cileček