2:0
3:1
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov - Zlín Lions B 7:1
10. Jan Vysloužil, 13. Radek Mikšík, 18. Petr Tkadlčík, 23. Michal Fridrich, 32. Tomáš Müller, 38. Michal Fridrich, 40. Radek Mikšík - 45. Daniel Soukup; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Bohdan Bártek ? - Jaroslav Bartík ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:1;
45:00
44:51
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Daniel Soukup, asistoval Kamil Baran (7:1).
44:01
Vyloučen hráč Jaromír Roth družstva Zlín Lions B na 2 minuty za nesportovní chování.
39:17
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Aleš Trněný (7:0).
37:08
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Fridrich, asistoval Radek Mikšík (6:0).
31:30
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Petr Tkadlčík (5:0).
30:00
30:00
22:40
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Fridrich, asistoval Petr Tkadlčík (4:0).
17:25
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Petr Tkadlčík, asistoval Radek Mikšík (3:0).
15:00
15:00
12:42
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Jan Vysloužil (2:0).
09:31
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jan Vysloužil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions B:
00:00
Line-up domácích Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Bohdan Bártek; hráči v poli: Michal Fridrich, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal, Radek Mikšík