2:4
1:2
- : -

PANTHERS OTROKOVICE B - Bulldogs Brno B 4:9
5. Jan Skoch, 21. Michal Kempa, 28. Michal Kempa, 38. Michal Kempa - 1. Michal Weiser, 10. Jan Šimeček, 15. Jan Frydrych, 19. Libor Urbánek, 21. Jan Frydrych, 23. Marek Žagan, 26. Marek Žagan, 31. Richard Šulc, 35. Libor Urbánek; rozhodčí: Kryštof Máder - Jindřich Zich; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Langer ? - Jan Bína ?; po třetinách: 1:3, 2:4, 1:2;
45:00
37:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Filip Stiksa (4:9).
34:46
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Libor Urbánek, asistoval Tomáš Jakal (3:9).
31:35
Vyloučen hráč Jan Przeczek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:36
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Richard Šulc bez asistence (3:8).
30:00
30:00
27:22
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa z trestného střílení (3:7).
25:24
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Tomáš Weiser (2:7).
22:36
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Libor Urbánek (2:6).
20:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Michal Kempa, asistoval Jan Skoch (2:5).
20:37
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Frydrych, asistoval Tomáš Weiser (1:5).
19:20
Vyloučen hráč Adam Kresa družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:54
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Libor Urbánek, asistoval Michal Weiser (1:4).
15:00
15:00
14:47
09:19
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Šimeček, asistoval Libor Urbánek (1:2).
04:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil Jan Skoch, asistoval Michal Kempa (1:1).
03:42
Vyloučen hráč Marek Lapčík družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hra rukou.
00:14
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Marek Žagan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kryštof Máder a Jindřich Zich.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Jan Bína; hráči v poli: Tomáš Weiser, Richard Šulc, Michal Weiser, Jan Frydrych, Marek Žagan