1:2
2:0
- : -

FBK Orel Bořitov "B" - FBC BISON SLAVKOV B 3:3
26. Tomáš Sedláček, 36. Dominik Janík, 38. Lukáš Budiš - 12. Marcel Knesl, 16. Vojtěch Koudelka, 22. Filip Popelka; rozhodčí: Pavel Brückner - Jan Máša; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Tenora ? - Jan Šícha ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:0;
39:00
37:33
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Lukáš Budiš, asistoval Dominik Janík (3:3).
35:59
Timeout FBK Orel Bořitov "B"
35:59
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Dominik Janík bez asistence (2:3).
29:14
Vyloučen hráč Lukáš Stehlík družstva FBC BISON SLAVKOV B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
26:00
25:19
Branku družstva FBK Orel Bořitov "B" vstřelil Tomáš Sedláček bez asistence (1:3).
23:35
Vyloučen hráč Ondřej Stehlík družstva FBC BISON SLAVKOV B na 2 minuty za sekání.
22:08
Vyloučen hráč Tomáš Florián družstva FBK Orel Bořitov "B" na 2 minuty za sekání.
21:29
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Filip Popelka, asistoval Marcel Knesl (0:3).
15:29
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Vojtěch Koudelka, asistoval Lukáš Zrotal (0:2).
13:00
13:00
11:38
Branku družstva FBC BISON SLAVKOV B vstřelil Marcel Knesl, asistoval Ondřej Stehlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jan Máša.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC BISON SLAVKOV B:
00:00
Line-up domácích FBK Orel Bořitov "B": brankář: David Tenora; hráči v poli: Tomáš Sedláček, Alexander Pycun, Lukáš Budiš, Jakub Filip, Tomáš Florián