0:2
2:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ white - FBK Atlas Blansko 2:5
26. Daniel Šmerda, 28. Michal Martinek - 5. Matěj Stloukal, 17. Richard Jeřábek, 20. David Zemánek, 30. Richard Jeřábek, 34. Richard Jeřábek; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Jan Dočekal ? - Jan Opletal ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2;
36:00
33:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Richard Jeřábek, asistoval David Zemánek (2:5).
31:15
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ white
29:00
27:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Michal Martinek, asistoval Daniel Šmerda (2:3).
25:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Daniel Šmerda, asistoval Matěj Szabó (1:3).
24:00
24:00
19:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Zemánek bez asistence (0:3).
16:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Richard Jeřábek, asistoval Ondřej Navrátil (0:2).
12:00
12:00
07:27
Vyloučen hráč Filip Jirgala družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white na 2 minuty za blokování hokejky.
04:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Matěj Stloukal, asistoval Adam Kovařík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Lukáš Jurásek, Richard Jeřábek, David Zemánek, Filip Mazáč, Filip Volgemut
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ white: brankář: Jan Dočekal; hráči v poli: Michal Martinek, Tomáš Frk, Jakub Krula, Filip Jirgala, Jonáš Vacula