3:0
3:0
- : -

FBK Atlas Blansko - FBŠ Hattrick Brno B 8:1
8. Ondřej Navrátil, 10. David Zemánek, 20. Ondřej Navrátil, 20. Richard Jeřábek, 24. Ondřej Navrátil, 29. Richard Jeřábek, 31. Richard Jeřábek, 34. Richard Jeřábek - 6. Jáchym Eliáš; rozhodčí: Martin Vrzal - Jan Ponížil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jonáš Přibyl ? - David Filla ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:0;
36:00
33:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Richard Jeřábek, asistoval David Zemánek (8:1).
33:11
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
30:59
28:28
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Richard Jeřábek, asistoval Ondřej Navrátil (6:1).
24:00
24:00
23:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Richard Jeřábek (5:1).
19:24
19:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Ondřej Navrátil bez asistence (3:1).
12:00
12:00
09:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Zemánek, asistoval Richard Jeřábek (2:1).
07:10
05:39
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jáchym Eliáš bez asistence (0:1).
03:45
Vyloučen hráč Matěj Stloukal družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Vrzal a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B: brankář: David Filla; hráči v poli: Matyáš Gryc, Jakub Vlk, Matěj Novotný, Jiří Sedlák, Vojtěch Schmid
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jonáš Přibyl; hráči v poli: Vojtěch Polách, Adam Kovařík, Ondřej Navrátil, Vojtěch Navrátil, Richard Jeřábek