0:4
1:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Hornets Brno ZŠ Horní  3:5
3. Petr Musil, 5. Daniel Žilka, 33. Jakub Fedra - 2. Lukáš Vašínek, 19. Lukáš Vašínek, 21. Daniel Havel, 21. Matyáš Weinstein, 23. Ondřej Bartoška; rozhodčí: Michal Havelka - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 5 + Adam Kovář 5:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:0;
45:00
42:52
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil Jan Hebelka.
38:41
Vyloučen hráč Adam Kovář družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
36:25
Timeout FBK Atlas Blansko
34:52
Vyloučen hráč Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
32:56
Eeeeeeej, sourozenecká kombinace jak vyšitá.
32:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra, asistoval František Fedra (3:5).
30:00
30:00
29:01
Padají zde slova, která pohoršují diváky.
28:44
Zápas je velice vyhrocený.
27:12
Vyloučen hráč Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
24:22
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
22:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Bartoška, asistoval Matyáš Weinstein (2:5).
20:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein bez asistence (2:4).
20:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Lukáš Šmarda (2:3).
19:59
Vyloučen hráč Adam Kovář družstva FBK Atlas Blansko na 5 minut za bránění ve hře.
18:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Patrik Fabián (2:2).
15:00
15:00
08:59
Vyloučen hráč Tomáš Sklář družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:37
Velmi nečekané vyloučení Daniela Žilky.
06:36
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
05:50
Víťa řekl "hezká Fano, hezká" na nahrávku Forbelského na Šimka.
05:42
Marťa Haty získal přesilovku pro tým.
05:41
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
04:51
Skvělá práce Čikity. Z otočky do levého dolního růžku :)
04:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka bez asistence (2:1).
02:22
Výtečná levá šibenice Petě. Má fakt dobrej zad..odhad na střelu.
02:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval František Forbelský (1:1).
01:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Robin Růžička (0:1).
00:18
Vítejte u dnešního živého přenosu. Hra je zatím velmi tvrdá a agresivní a golman domácích už je bez masky.