5:0
- : -
FRC Mikulov

Orel Dolní Bojanovice - FRC Mikulov 8:0
8. Filip Němec, 11. Martin Kaňa, 23. Adam Horňák, 28. Adam Horňák, 29. Filip Němec, 32. Filip Němec, 34. Adam Horňák, 34. Filip Němec; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Pavel Fábry ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 5:0;
39:00
33:53
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Adam Horňák (8:0).
33:30
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák bez asistence (7:0).
31:19
28:31
27:56
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval František Jansa (4:0).
26:00
26:00
22:04
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Filip Pazderka (3:0).
17:37
Vyloučen hráč Viktor Kříčka družstva FRC Mikulov na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
10:27
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa, asistoval František Jansa (2:0).
09:07
Vyloučen hráč Dalibor Bukovský družstva FRC Mikulov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:33
03:01
Vyloučen hráč Martin Lišovský družstva FRC Mikulov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů FRC Mikulov:
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Jakub Košutek, Radim Zámečník, Filip Němec, Filip Pazderka, Adam Horňák