2:2
2:2
- : -

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - Florbal Holešov 5:5
8. Jan Pavelka, 23. František Tvrdoň, 24. Jan Pavelka, 25. Tomáš Řihák, 35. Martin Malůš - 12. Michael Dudek, 19. Dominik Pělucha, 24. Ondřej Balner, 25. Ondřej Balner, 29. Dominik Pělucha; rozhodčí: Štěpán Novák - Ondřej Bartoš; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Jáchym Vrba ? - David Janál ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2;
36:00
35:43
Timeout Florbal Holešov
34:11
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Martin Malůš bez asistence (5:5).
33:45
Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
29:25
Vyloučen hráč Tomáš Řihák družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:55
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Pělucha, asistoval Jan Fialík (4:5).
24:34
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Tomáš Řihák bez asistence (4:4).
24:18
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Ondřej Balner bez asistence (3:4).
24:00
24:00
23:41
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Ondřej Balner, asistoval Lukáš Kubíček (3:3).
23:23
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jan Pavelka, asistoval František Tvrdoň (3:2).
22:35
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil František Tvrdoň bez asistence (2:2).
20:58
Vyloučen hráč Samuel Buják družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:21
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Pělucha, asistoval Lukáš Kubíček (1:2).
12:00
12:00
11:10
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Michael Dudek bez asistence (1:1).
07:45
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jan Pavelka bez asistence (1:0).
06:11
Vyloučen hráč Jan Fialík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Novák a Ondřej Bartoš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov: brankář: David Janál; hráči v poli: Lukáš Kubíček, Daniel Chlup, Tomáš Kaňa, Dominik Pělucha, Ondřej Balner