0:3
0:2
- : -

Bulldogs Brno B - K1 Florbal Židenice B 0:6
4. Nataly Krejčí Asfourová, 15. Anna Finková, 17. Veronika Praxová, 23. Kristýna Pospíšilová, 38. Jana Švecová, 39. Jana Švecová; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Bruno Weber; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jitka Kosinová ? - Vendula Nováková ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:2;
39:00
38:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Jana Švecová bez asistence (0:6).
37:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Jana Švecová, asistoval Anna Finková (0:5).
35:46
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za hra rukou.
26:00
26:00
22:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Michaela Hřebíčková (0:4).
16:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Veronika Praxová, asistoval Kristýna Pospíšilová (0:3).
14:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Anna Finková, asistoval Kristýna Pospíšilová (0:2).
13:00
13:00
03:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Nataly Krejčí Asfourová, asistoval Anna Finková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vítězslav Křivánek a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice B:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jitka Kosinová; hráči v poli: Tereza Vernerová, Jana Koutná, Nikol Hunkařová, Irena Doleželová, Zuzana Havlíčková