1:3
5:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - TJ Čechie Zastávka 7:4
9. Gabriel Miklík, 17. Marek Hlávka, 31. Marek Hlávka, 35. Marek Hlávka, 36. Michal Koch, 37. David Jedlička, 42. Marek Krpoun - 2. Vítězslav Lacina, 19. Libor Kronek, 24. Libor Kronek, 28. Libor Kronek; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 4 + Vojtěch Procházka 5 + ČK1 + Gabriel Miklík OS:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Ondřej Mikeška ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 5:0;
45:00
41:42
Vyloučen hráč Patrik Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Marek Krpoun, asistoval Patrik Mašek (7:4).
40:45
Vyloučen hráč Martin Valihrach družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za špatné střídání.
36:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Igor Stašek (6:4).
35:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Patrik Mašek (5:4).
34:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Marek Hlávka, asistoval Josef Fišer (4:4).
32:22
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B - osobní trest.
32:22
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Marek Hlávka, asistoval Marek Krpoun (3:4).
30:00
30:00
28:26
Vyloučen hráč Jakub Havlásek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za sekání.
27:52
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kronek, asistoval Pavel Ševčík (2:4).
25:26
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:50
Vyloučen hráč Libor Kronek družstva TJ Čechie Zastávka na 2 minuty za bránění ve hře.
24:50
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 5 minut za hrubost.
24:50
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B do konce utkání.
23:23
Vyloučen hráč David Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:15
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kronek, asistoval Vítězslav Lacina (2:3).
18:07
16:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Marek Hlávka, asistoval Gabriel Miklík (2:1).
15:00
15:00
08:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval David Jedlička (1:1).
01:21
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Vítězslav Lacina, asistoval Libor Kronek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Čechie Zastávka:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Patrik Mašek, Gabriel Miklík, David Jedlička, Josef Fišer, Michal Koch