3:3
5:5
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - FBK Atlas Blansko 11:11
4. Tadeáš Gryc, 5. Martin Lank, 11. Tadeáš Gryc, 14. Martin Lank, 15. Patrik Hájek, 21. Jakub Gheorghe, 31. Patrik Hájek, 31. Tadeáš Gryc, 35. David Sláma, 36. Martin Lank, 38. Antonín Valíček - 1. Lukáš Kučera, 12. David Navrátil, 13. Marek Hrazdíra, 14. David Navrátil, 17. Lukáš Kučera, 26. Lukáš Kučera, 29. Vojtěch Fedra, 32. Lukáš Kučera, 34. Lukáš Kučera, 39. Vojtěch Fedra, 39. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Buršík ? - Petr Špidlík ?; po třetinách: 3:3, 3:3, 5:5;
39:00
38:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra bez asistence (11:11).
38:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra bez asistence (11:10).
38:01
Vyloučen hráč Ondřej Koumar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
37:52
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
37:20
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Antonín Valíček, asistoval Jakub Gheorghe (11:9).
35:07
Timeout FBK Atlas Blansko
35:07
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lank, asistoval Jakub Gheorghe (10:9).
34:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil David Sláma bez asistence (9:9).
34:29
Vyloučen hráč Petr Špidlík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
33:33
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
33:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (8:9).
31:31
30:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tadeáš Gryc bez asistence (8:7).
30:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Patrik Hájek, asistoval Martin Lank (7:7).
28:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Ondřej Koumar (6:7).
27:17
Vyloučen hráč Patrik Hájek družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
25:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (6:6).
25:59
Vyloučen hráč David Sláma družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hra na zemi.
20:24
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Gheorghe bez asistence (6:5).
16:45
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (5:5).
14:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Patrik Hájek, asistoval Tadeáš Gryc (5:4).
13:24
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lank, asistoval Antonín Valíček (4:4).
13:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Navrátil, asistoval Vojtěch Fedra (3:4).
13:00
13:00
12:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Marek Hrazdíra, asistoval Monika Zimolová (3:3).
11:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Navrátil, asistoval Lukáš Kučera (3:2).
10:32
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tadeáš Gryc, asistoval Patrik Hájek (3:1).
04:01
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Martin Lank, asistoval Michal Malec (2:1).
03:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tadeáš Gryc bez asistence (1:1).
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Petr Špidlík; hráči v poli: Gabriela Hamplová, Ondřej Koumar, Monika Zimolová, Marek Hrazdíra, Lukáš Kučera