1:2
2:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - K1 Florbal Židenice 5:5
3. Marie Pelánová, 3. Natálie Kobylíková, 18. Daniela Cihlářová, 27. Marie Pelánová, 34. Marie Pelánová - 3. Hana Havířová, 14. Viktorie Fuchsová, 15. Kristýna Straková, 26. Zuzana Žampachová, 32. Kristýna Straková; rozhodčí: Jiří Kotolan - Miroslav Steiger; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Kočí ? - Klára Stejskalová ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2;
36:00
35:59
Milí diváci, oznamuji Vám konec tohoto utkání s remízou.
35:32
Timeout K1 Florbal Židenice
34:45
V posledních minutách se oba týmy snaží prosadit na půlce soupeře.
33:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Tereza Pokorná (5:5).
33:32
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
32:35
Rozhodčí Mira nervózně zavrtěl hlavou, když byl chumel v pravé části znojemské poloviny.
31:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková bez asistence (4:5).
31:00
A nyní jsou na řadě Židenice, které vzápětí trestají znojemskou chybu v obraně.
30:05
Znojemská hráčka s číslem 25 se řití na útočnou půlku, ale těsně před šanci ztrácí po vypíchnutí míček. :-)
29:15
Za oběma brankama vidíme týmy Bulldogs a Aligators, kteří se už chystají na souboj.
28:07
Časoměřiči teď nemají nic moc na práci, protože děvčata hrají bez faulů a drží míček na hokejkách.
26:26
Hráčka ze Znojma s číslem 61 vzápětí trestá židenickou golmanku na stav 4:4.
26:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová bez asistence (4:4).
25:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Žampachová, asistoval Kristýna Straková (3:4).
24:02
Hráčka s číslem 61 ze Znojma se hrne do útoku, ale hned ztrácí míček na polovině hrací plochy.
24:00
24:00
22:47
Můžeme vidět menší nervozitu na straně znojemského trenéra "Honzy". Honza jemně kroutí hlavou a cítí, že jim teče do bot při stavu 3:3.
22:05
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
20:03
Willmannová se hrne do útoku a s přehledem se dostává k brance Židenic.
18:43
Hra je taková na úrovni dorostenek, ale jako dá se na to dívat.
17:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Natálie Kobylíková (3:3).
16:29
Stejskalová právě podržela svůj tým, když na poslední chvilu hasila střelu soupeře.
14:53
14:25
Šeďová v rohu zalehává Pokornou a ta odbíhá na střídačku.
13:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Viktorie Fuchsová bez asistence (2:2).
12:34
Druhá třetina začala ve vysokém tempu na obou stranách. Nátlak Židenic využila Fuchsová.
12:00
12:00
11:42
Znojmo zvládlo oslabení a už hrají v plném počtu.
09:28
Vyloučen hráč Natálie Kobylíková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
09:28
Znojmo se hrne do protiútoku tak silně, že Fuchsová končí za mantinelem nedovoleným zákrokem, a tak si Židenice zahrají první přesilovku v tomto utkání.
08:15
Obrovská šance Pelánové zachytila golmanka soupeře.
06:48
Žampachová končí v mantinelech, ale statečně se zvedá a hraje dál.
06:23
Židenice právě u výhodné rozehrávky, kterou však trestuhodně neproměňují.
02:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková bez asistence (2:1).
02:20
02:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Hana Havířová, asistoval Markéta Smutná (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kotolan a Miroslav Steiger.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lenka Kočí; hráči v poli: Michaela Slabá, Marie Pelánová, Soňa Dibelková, Marie Bartušková, Tereza Pokorná