2:2
0:1
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - Hornets Brno ZŠ Horní B 2:4
21. David Fiala, 24. Karel Brabec - 12. Tomáš Havlíček, 18. Tomáš Reibl, 19. Petr Plodík, 29. Pavel Brückner; rozhodčí: Matěj Otáhal - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Panák ? - Bořek Králík ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:1;
39:00
38:24
Hattrick zkouší hrát v šesti.
37:58
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
37:19
Jak to popsat.. prostě klasický souboj na půlce hřiště, ze kterého si hráč Hattricku odnáší svoji florbalku na dva kusy. Asi šťastný den:)
35:17
Tak nevím, co je to za módu, ale poslední 4 střely na obou stranách trefují brankáře do ramen.
33:36
Heger předvádí parádní parakotoul.
32:25
Plodík zůstává na zemi a zvuky, které vydává, zní jako klakson trabantu.
31:17
Vašek lítá kolem brány jako čamrda.
28:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Pavel Brückner, asistoval Jan David Šamánek (2:4).
26:00
26:00
23:29
Vaculík se právě skácel o Němečka.
23:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Karel Brabec, asistoval Rudolf Kožina (2:3).
20:02
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil David Fiala, asistoval Rudolf Kožina (1:3).
18:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Petr Plodík, asistoval Tomáš Havlíček (0:3).
17:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Tomáš Reibl, asistoval Jan David Šamánek (0:2).
17:38
Reibl právě vymetl pavučinu v bráně hattricků.
15:19
Už se vám někdy povedlo obehrát spoluhráče? My to tu vidíme víc než často:D
13:00
13:00
11:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Lukáš Paták (0:1).
10:15
Ačkoliv kvůli střelám Hornetů gólman domácích i lítal, míček se k němu nedostal do blízkosti jednoho metru.
00:09
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost.
00:09
Vaculík naprosto zbytečně fauluje a posílá tak svůj tým hned na začátku do oslabení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Panák; hráči v poli: Marek Lengál, Rudolf Kožina, David Fiala, Tomáš Vaculík