2:4
- : -
FLOREC BRNO

VSK MZLU Brno - FLOREC BRNO 9:6
2. Michal Špičák, 7. Michal Špičák, 9. Pavel Pelikán, 10. Vojtěch Mikeška, 20. Jan Světlík, 22. Pavel Pelikán, 26. Tomáš Koliba, 27. Tomáš Koliba, 33. Michal Špičák - 4. Dominik Regner, 10. Dominik Regner, 32. Jan Pliska, 33. Michal Dýr, 36. Michal Dýr, 38. Pavel Polášek; rozhodčí: Matěj Otáhal - Jakub Cigl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: František Černín ? - Pavel Koukal ?; po třetinách: 4:2, 3:0, 2:4;
39:00
38:25
zápas se začíná vyhrocovat, hráči už ztrácejí vůli se ovládat, tvrdé zákroky se objevují čím dál častěji..
37:42
Vyloučen hráč František Černín družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
37:30
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Pavel Polášek, asistoval Martin Mošat (9:6).
35:41
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Michal Dýr, asistoval Martin Mošat (9:5).
32:56
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Michal Špičák, asistoval Tomáš Koliba (9:4).
32:08
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Michal Dýr, asistoval Pavel Polášek (8:4).
31:09
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Jan Pliska, asistoval Martin Mošat (8:3).
30:44
Timeout FLOREC BRNO
26:24
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Tomáš Koliba, asistoval Pavel Pelikán (8:2).
26:00
26:00
25:32
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Tomáš Koliba bez asistence (7:2).
24:58
Pliska dobře stínil před bránou, pak i dorážel. Gólman ale všechno vyráží.
21:01
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Pavel Pelikán, asistoval Jan Světlík (6:2).
19:35
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Jan Světlík, asistoval Pavel Pelikán (5:2).
13:00
13:00
12:03
Časoměřičku Makynku teď málem sejmul prasklý míček, kterého se hráči chtěli zbavit:)
11:36
Vyloučen hráč Tomáš Koliba družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za sekání.
09:55
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Dominik Regner, asistoval Michal Dýr (4:2).
09:29
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Vojtěch Mikeška, asistoval Jaroslav Dittrich (4:1).
09:29
Neskutečně.. od půlky až do šibenice!
08:55
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Pavel Pelikán bez asistence (3:1).
08:55
Tak tyhle gáje byly fakt slušný..
06:45
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Michal Špičák, asistoval Josef Novák (2:1).
05:03
Gólman domácích scvakl při zákroku nohu soupeře, který padá a kutálí se jak při válení sudů.
03:21
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil Dominik Regner, asistoval Martin Mošat (1:1).
03:21
Waau další střela končí v bráně, tentokrát na druhé straně.
02:36
Jak jednoduché je zamotat se do vlastní florbalky,..
01:31
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil Michal Špičák, asistoval Jiří Picka (1:0).
00:08
začíná nám další zajímavý a napínavý zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FLOREC BRNO: brankář: Pavel Koukal; hráči v poli: Pavel Polášek, Jan Pliska, Dominik Regner, Tomáš Šíma, Michal Dýr