1:1
2:1
- : -

FBK Atlas Blansko B - FBŠ Hattrick Brno B 5:3
9. Ondřej Čípek, 11. Daniel Žilka, 14. František Blažek, 27. Jan Frýdek, 33. Daniel Žilka - 11. Tomáš Heger, 26. Jiří Konečný, 30. Jan Paulík; rozhodčí: Jan Saňka - Bohuslav Juráš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Martin Malík ? - Petr Panák ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1;
39:00
38:59
Už se perou!!.. ne dobře, až tam to nedošlo, ale věřte mu, chybělo málo..
38:45
Frýdek míří nad.
38:22
proč působí naštvaněji tým, který vede?..
35:26
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:39
Většinou, když se útočník snaží stínit brankáři, je u něj obránce a trochu se přetahují.. tady ovšem vládne jiná taktika. Co je totiž přátelštější než poplácat obránce po bříšku:). Ještě, že nestál zády..
34:34
Dávám tomu tak minutu a bude to jak v ringu..
32:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Daniel Žilka, asistoval Petr Kratěna (5:3).
32:50
Takový ten pocit, když dáš gól ale seš ještě víc naštvanej.. trochu keep calm chlape, je to dobryy
29:13
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jan Paulík, asistoval Jiří Konečný (4:3).
26:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Jan Frýdek, asistoval František Blažek (4:2).
26:00
26:00
25:43
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jiří Konečný, asistoval Rudolf Kožina (3:2).
25:43
Ale toto bylo pěkný, taková vymetená pavučinka. Hattrick snižuje na 2:3.
24:51
Střela hráče Blanska z půlky trefuje přebíhajícího spoluhráče před bránou.
24:03
Hattrick střílí hned dvakrát.
23:26
Dobrý útok Blanska.
22:50
''Já nevím, proč se v týhle lize všichni buď válí nebo po sobě řvou..'' fanoušek sedící za námi. Co dodat..?
21:56
Po souboji za bránou se brána posunula o dva metry, všichni ale hrají dál.
18:03
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:10
''Tady nejsi ve škole, aby si se hlásil!'' komentuje hráč Hattricku soupeře, který se dožadoval vyloučení po tom, co byl zfaulovaný..
13:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil František Blažek, asistoval Jan Frýdek (3:1).
13:02
Mantinely urovnány a druhá třetina může začít.
13:00
13:00
12:39
Teď musíme vyzdvihnout brankáře Hattricku! Moc nechápeme ani jedna, jak to udělal, ale záhadným způsobem chytá míček, který letěl do odkryté brány a poté mu nečiní problém ani dorážka.
10:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Daniel Žilka, asistoval Ondřej Čípek (2:1).
10:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Heger, asistoval David Fiala (1:1).
10:12
Někdy stačí poslat míček i po zemi, on tam prostě nějak spadne.. tak jako teď.
09:12
Brabec hned po buli ledabyle vystřelil, stačilo ale pár centimetrů a mohl se radovat z gólu, trefil totiž tyč.
08:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil Ondřej Čípek, asistoval Radek Hebelka (1:0).
08:01
Další vysoký kop, nepřijel sem omylem nějaký zájezd fotbalistů?
07:28
Střela na gólmana z Blanska se mu odrazila od nohy a jen těsně přeletěla bránu.
06:32
Blansko hraje v plném počtu.
06:16
Oba týmy střílí z dálky a obě střely míří nad.
06:03
Oni se na nás snad domluvili:D hlásím devátý prasklý míček!
04:32
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:32
,,Zase vyloučení? Ale tak ten se aspoň nehádá!'' komentuje časoměrička první vyloučení zápasu..
04:16
Supr čupr blok brněnského hráče
03:53
Ukázková standartka Blanska, míček končí za mantinelem:)
03:49
Nejpoužívanější slovo prvních 4 minut? Záda a čas..
03:14
Točky, kličky a nic z toho. Holt s jednou rukou přes tři hráče neprojdeš..
02:46
Hráčům nedělá problém nahrávat si i s rozhodčím:)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Bohuslav Juráš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Panák; hráči v poli: Rudolf Kožina, Marek Lengál, David Fiala, Tomáš Vaculík