3:0
2:3
2:1
- : -
branky (asistence): 06:34 Filip Sedmera (Adam Navrátil), 10:57 Adam Navrátil (Filip Sedmera), 14:13 Karel Brulík (Adam Navrátil), 16:57 Adam Navrátil (Jakub Weiss), 28:27 Adam Navrátil (Filip Sedmera), 41:50 Adam Navrátil (Filip Sedmera), 44:22 Adam Navrátil (Adam Špička)
branky (asistence): 15:29 Štěpán Čevela (Adam Juřina), 15:42 Jakub Mičlo, 25:05 Dominik Novák (Václav Borák), 38:27 Dominik Novák

FBC Mohelnice - FBC ORCA KRNOV 7:4
7. Filip Sedmera, 11. Adam Navrátil, 15. Karel Brulík, 17. Adam Navrátil, 29. Adam Navrátil, 42. Adam Navrátil, 45. Adam Navrátil - 16. Štěpán Čevela, 16. Jakub Mičlo, 26. Dominik Novák, 39. Dominik Novák; rozhodčí: Tomáš Hruška - Lukáš Axmann; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hampl ?, Jan Hampl ?, Jakub Haltmar ? - Adam Daněk ?, Adam Daněk ?, Adam Daněk ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:1;
45:00
44:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Adam Špička (7:4).
41:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Filip Sedmera (6:4).
38:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák bez asistence (5:4).
30:59
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:00
30:00
29:06
Vyloučen hráč Adam Heidenreich družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
28:27
25:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval Václav Borák (4:3).
22:31
Timeout FBC Mohelnice
16:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Jakub Weiss (4:2).
15:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo bez asistence (3:2).
15:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Adam Juřina (3:1).
15:00
15:00
14:13
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Karel Brulík, asistoval Adam Navrátil (3:0).
10:57
08:50
Vyloučen hráč Adam Špička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
06:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Navrátil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Lukáš Axmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Karel Brulík, Ondřej Pjajko, Matěj Bizek, Štěpán Šmíd