2:2
4:3
1:2
- : -
branky (asistence): 05:58 Lukáš Pavuk (Petr Kučera), 08:25 Petr Kučera (Václav Svratecký), 15:28 Daniel Bořetický (Petr Jonáš), 15:50 Petr Kučera, 17:20 Petr Kučera (Václav Svratecký), 21:28 Petr Kučera (Jakub Kofroň), 38:38 Jan Buhr (Lukáš Pavuk)
branky (asistence): 05:46 Martin Heřmanský (Petr Janíček), 14:19 Rudolf Suk (Martin Heřmanský), 19:53 Petr Janíček, 20:45 Petr Janíček (David Stibor), 26:22 Petr Janíček (Pavel Kuneš), 31:58 Jiří Neumann (Petr Janíček), 37:51 Petr Janíček

FBK Piráti Sokol Chrudim - TJ Sokol Dvůr Králové nL 7:7
6. Lukáš Pavuk, 9. Petr Kučera, 16. Daniel Bořetický, 16. Petr Kučera, 18. Petr Kučera, 22. Petr Kučera, 39. Jan Buhr - 6. Martin Heřmanský, 15. Rudolf Suk, 20. Petr Janíček, 21. Petr Janíček, 27. Petr Janíček, 32. Jiří Neumann, 38. Petr Janíček; rozhodčí: Lukáš Žofka - Marek Čížek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Zitko 16 - David Stibor 31; po třetinách: 2:2, 4:3, 1:2;
45:00
40:50
Vyloučen hráč Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
39:34
Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil Pavel Kuneš.
38:38
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Lukáš Pavuk (7:7).
37:51
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (6:7).
37:50
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
31:58
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jiří Neumann, asistoval Petr Janíček (6:6).
30:00
30:00
26:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Pavel Kuneš (6:5).
21:28
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (6:4).
20:45
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval David Stibor (5:4).
20:35
Vyloučen hráč Jiří Neumann družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
19:53
17:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Václav Svratecký (5:2).
15:50
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera bez asistence (4:2).
15:28
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Jonáš (3:2).
15:00
15:00
14:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Martin Heřmanský (2:2).
08:25
05:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Petr Kučera (1:1).
05:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Martin Heřmanský, asistoval Petr Janíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Žofka a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Martin Heřmanský, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček, Michal Krejcar