1:2
1:4
1:1
- : -
branky (asistence): 08:12 Samuel Strakoš (Samuel Strakoš), 16:29 Ondřej Pluhař (Jakub Čamaj), 29:26 Samuel Strakoš (Jakub David)
branky (asistence): 09:44 Jakub Kos (Radim Szegecs), 11:31 Jakub Kos (Samuel Řezáč), 12:48 Jakub Kos (Vítek Chobot), 12:58 Lukáš Chylek (Vojtěch Mrowiec), 15:35 Samuel Řezáč (Jakub Kos), 18:22 Samuel Řezáč (Jakub Kos), 35:20 Samuel Řezáč (Vítek Chobot)

1. FBC Karviná - FbK Horní Suchá 3:7
9. Samuel Strakoš, 17. Ondřej Pluhař, 30. Samuel Strakoš - 10. Jakub Kos, 12. Jakub Kos, 13. Jakub Kos, 13. Lukáš Chylek, 16. Samuel Řezáč, 19. Samuel Řezáč, 36. Samuel Řezáč; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Lukáš Gola ?, Michal Wróbel ? - Dominik Kořének ?; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1;
36:00
35:20
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Vítek Chobot (3:7).
29:26
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Samuel Strakoš, asistoval Jakub David (3:6).
24:00
24:00
18:22
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Jakub Kos (2:6).
16:29
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Ondřej Pluhař, asistoval Jakub Čamaj (2:5).
15:35
15:35
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Wróbel družstva 1. FBC Karviná
12:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Chylek, asistoval Vojtěch Mrowiec (1:4).
12:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Kos, asistoval Vítek Chobot (1:3).
12:00
12:00
11:31
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Kos, asistoval Samuel Řezáč (1:2).
10:26
Vyloučen hráč Tomáš Juchelka družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:44
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Kos, asistoval Radim Szegecs (1:1).
08:12
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Samuel Strakoš, asistoval Samuel Strakoš (1:0).
02:23
Vyloučen hráč Sebastian Rózański družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Dominik Kořének; hráči v poli: Vítek Chobot, Viktor Pawlas, Samuel Řezáč, Radim Szegecs, Jakub Kos