1:0
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 00:38 Daniel Zmrzlý (Adam Caletka), 18:54 Jakub Zámečník (Daniel Zmrzlý), 38:39 Adam Caletka
branky (asistence): 16:22 Šimon Soukup (Ondřej Murín), 19:19 Filip Šubert (Adam Gábor), 40:39 Filip Šubert (Adam Gábor)

FBC ZŠ Uničov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 3:3
1. Daniel Zmrzlý, 19. Jakub Zámečník, 39. Adam Caletka - 17. Šimon Soukup, 20. Filip Šubert, 41. Filip Šubert; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Hublar ? - Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:1;
45:00
44:02
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
43:53
Timeout FBC ZŠ Uničov
40:56
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Šubert, asistoval Adam Gábor (3:3).
39:30
Vyloučen hráč Jakub Zámečník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
38:39
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Adam Caletka bez asistence (3:2).
32:58
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:16
Vyloučen hráč Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hra rukou.
22:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
19:19
18:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Daniel Zmrzlý (2:1).
16:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Šimon Soukup, asistoval Ondřej Murín (1:1).
15:00
15:00
07:08
00:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Adam Caletka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Dalibor Baláš, Filip Šubert, Adam Gábor, Michal Šubert
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Jakub Zámečník, Vít Charvát, Zdeněk Marčon, Adam Caletka