3:3
3:3
- : -

Florbal Ústí - BLACK ANGELS 6:7
26. Daniel Cabejšek, 37. Jakub Kolstrunk, 38. Josef Novák, 46. Viktor Kopecký, 51. Josef Novák, 58. David Stummer - 20. Daniel Ludvík, 22. Vojtěch Ježek, 27. Jan Hněvkovský, 34. Jan Hněvkovský, 42. Jakub Renčín, 44. Jakub Renčín, 56. Jakub Boček; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 5:5; využití: 3:3; diváků: 206; zásahy brankářů: Karel Čáp 16 - Daniel Körber 31; po třetinách: 0:1, 3:3, 3:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 12, BLACK ANGELS - 8
60:00
Vyjádření vedoucího týmu BLACK ANGELS p. Pajera: výborný zápas se vším všudy. přesně tyto zápasy a takováto bojovnost nás nejlíp připraví na play off. díky soupeři a divákům za fantastickou atmosféru.
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Vojty (1): Atraktivní utkání pro diváky, ale kvalita nebyla taková. Rozhodly chyby u kterých bychom už měli znát úspěšné řešení a naše malá produktivita v gólových příležitostí.
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Vojty(2): Musíme se přizpůsobit některé kroky v procesu i ve hře s ohledem na naší marodku, které je momentálně na devíti hráčích. Tato situace po nás vyžaduje značnou vůli připravit se co nejlépe na rozhodující část sezóny a zároveň získávat body a kvalifikovat se do play-off. Děkuji soupeři a fanouškům.
60:00
59:09
Hosté rozehrávají z rohu
58:00
Ústí v šesti
57:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Viktor Kopecký (6:7).
57:22
Stummer trefuje pravý růžek
55:46
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:38
Timeout Florbal Ústí
55:03
Dvojice rozodčí píská zde druhé utkání a podruhé nesklízí pozitivní ohlasy. Už si nejsem jistý, zda je to pouze diváky?.
55:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Ondřej Vaculík (5:7).
54:07
Nádherná podívaná plná soubojů, střel a emocí.
51:29
Korber předvádí v brankovišti neuvěřitelný výkon a je jedním z mála důvodů, proč jsou hosté stále ve vedení
50:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Dan Semerád (5:6).
49:26
Dobře vyťukané akci hostů chybělo pouze zakončení
48:05
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
45:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (4:6).
45:28
Viktor Kopecký si počínal mazácky a vymetl levý růžek
44:50
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
43:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (3:6).
41:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Hněvkovský (3:5).
40:16
Ústečané teď získali cenné vteřiny v útočném pásmu
40:00
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
37:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Dan Semerád (3:4).
37:41
na milimetr přesnou přihrávku vyslal Semerád a Novák to už měl jednoduché
37:20
Cabejškova střela sražena nad branku, rozehra pro domácí
36:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval David Stummer (2:4).
36:08
Kolstrunk snižuje vedení hostů
35:25
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
35:25
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:25
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
33:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský bez asistence (1:4).
32:28
Na ploše zůstává ležet Krupica, po krátkém gestikulačním zanadávání se zvedá a odchazí na střídačku po svých
30:25
balonek poskakoval v brankovišti, za čáru ale nedoputoval. Pěkná střela Cabejška skončila na pravačce golmana.
29:02
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
28:20
tři velké šance domácích v krátkém časovém úseku
26:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Vaculík (1:3).
26:08
Vyloučen hráč Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
25:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval David Stummer (1:2).
21:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jakub Hromada (0:2).
19:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (0:1).
19:18
Krupica provedl skvělý únik, střelou pouze orazítkoval tyč. Následně začalo plati pravidlo "nedáš, dostaneš" a BLACK ANGELS je ve vedení
18:52
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.