2:1
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 04:41 Kristýna Vágnerová, 11:26 Sofie Štrbíková, 17:59 Simona Jánešová (Sofie Štrbíková), 22:23 Simona Jánešová (Marie Gabrisová), 34:44 Kristýna Vágnerová (Eliška Pešavová)
branky (asistence): 13:34 Šárka Egrtová, 18:39 Magda Fejfarová (Natálie Kuželová), 41:33 Monika Kuhnová, 44:33 Natálie Kuželová (Magda Fejfarová)

TJ Jablonné nad Orlicí - KM automatik FBK Jičín 5:4
5. Kristýna Vágnerová, 12. Sofie Štrbíková, 18. Simona Jánešová, 23. Simona Jánešová, 35. Kristýna Vágnerová - 14. Šárka Egrtová, 19. Magda Fejfarová, 42. Monika Kuhnová, 45. Natálie Kuželová; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Markéta Kosková 24 - Tereza Chlumská 36; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:2;
45:00
44:33
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
44:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Natálie Kuželová, asistoval Magda Fejfarová (5:4).
41:33
Timeout KM automatik FBK Jičín
41:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Monika Kuhnová bez asistence (5:3).
34:44
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová, asistoval Eliška Pešavová (5:2).
30:00
30:00
22:23
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Simona Jánešová, asistoval Marie Gabrisová (4:2).
18:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Magda Fejfarová, asistoval Natálie Kuželová (3:2).
17:59
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Simona Jánešová, asistoval Sofie Štrbíková (3:1).
15:00
15:00
13:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Šárka Egrtová bez asistence (2:1).
11:26
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sofie Štrbíková bez asistence (2:0).
10:30
Vyloučen hráč Štefánia Filcsáková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
04:41
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Vágnerová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Markéta Kosková; hráči v poli: Marie Gabrisová, Sofie Štrbíková, Karolína Grusová, Eliška Pešavová, Adéla Kosková