1:0
2:1
- : -

FBK FÉNIX ORLOVÁ - FbC Coyotes Jablunkov  4:4
8. Tomáš Křehlík, 20. Marek Barát, 28. Martin Bernatík, 36. Robert Suchý - 3. Jakub Legierski, 7. Josef Krnáč, 12. Josef Krnáč, 29. Miroslav Byrtus; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Kotala; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Jan Marosz ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:1;
36:00
35:34
Branku družstva FBK FÉNIX ORLOVÁ vstřelil Robert Suchý, asistoval Martin Hanusek (4:4).
33:11
Vyloučen hráč Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
28:05
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Miroslav Byrtus, asistoval Martin Lasota (3:4).
27:33
Vyloučen hráč Vojtěch Siřinek družstva FBK FÉNIX ORLOVÁ na 2 minuty za sekání.
27:17
Branku družstva FBK FÉNIX ORLOVÁ vstřelil Martin Bernatík, asistoval Tomáš Křehlík (3:3).
26:27
Vyloučen hráč Miroslav Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
25:17
Vyloučen hráč Martin Lasota družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:40
Branku družstva FBK FÉNIX ORLOVÁ vstřelil Marek Barát, asistoval Tomáš Křehlík (2:3).
12:00
12:00
11:47
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč bez asistence (1:3).
07:26
Branku družstva FBK FÉNIX ORLOVÁ vstřelil Tomáš Křehlík, asistoval Martin Bernatík (1:2).
06:58
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč, asistoval Martin Velčovský (0:2).
02:22
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jakub Legierski, asistoval Zdeněk Letovanec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Jan Marosz; hráči v poli: Lukáš Nieslanik, Daniel Pyško, Martin Chmiel, Jiří Sikora, Pavel Suszka