1:1
- : -
Sokol Šenov
Sokol Šenov
branky (asistence): 08:42 Štěpán Chrapek (Tomáš Tomešek), 25:13 Tomáš Tomešek (Jaroslav Koukal)
branky (asistence): 07:58 Patrik Polák (Jan Izaiáš), 23:14 Patrik Polák (Michal Bocek), 32:34 Jan Izaiáš (Michal Papaj)

Sokol Šenov - FbC Coyotes Jablunkov B 2:3
9. Štěpán Chrapek, 26. Tomáš Tomešek - 8. Patrik Polák, 24. Patrik Polák, 33. Jan Izaiáš; rozhodčí: Vít Morkes - Ondřej Nowak; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Koukal ? - Jaroslav Sikora ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:1;
36:00
32:34
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Michal Papaj (2:3).
30:24
Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
30:24
Vyloučen hráč Štěpán Chrapek družstva Sokol Šenov na 2 minuty za sekání.
27:57
Vyloučen hráč Jiří Raszka družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
25:13
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Tomáš Tomešek, asistoval Jaroslav Koukal (2:2).
24:37
Vyloučen hráč Michal Kozubek družstva Sokol Šenov na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:14
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Patrik Polák, asistoval Michal Bocek (1:2).
12:00
12:00
08:42
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Štěpán Chrapek, asistoval Tomáš Tomešek (1:1).
07:58
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Patrik Polák, asistoval Jan Izaiáš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: , Michal Stazsko, Michal Papaj, Patrik Polák, Jiří Raszka, Jan Izaiáš