1:0
2:1
0:1
- : -
branky (asistence): 06:46 Viktor Mucha (Václav Bolek), 20:31 Adam Sikora (Antonín Sikora), 23:50 Alexandr Doleček (Jakub Gorgosz)
branky (asistence): 18:14 Martin Stanošek (Tomáš Pěchuvka), 32:53 Lukáš Pavlas (Jakub Gistinger)

FbC Coyotes Jablunkov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:2
7. Viktor Mucha, 21. Adam Sikora, 24. Alexandr Doleček - 19. Martin Stanošek, 33. Lukáš Pavlas; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Rostislav Rychlik ? - Matyaš Němeček ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:1;
36:00
33:55
Vyloučen hráč Jakub Gorgosz družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
32:53
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Pavlas, asistoval Jakub Gistinger (3:2).
32:38
Vyloučen hráč Matouš Fojcik družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za špatné střídání.
28:07
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
28:07
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
28:07
Vyloučen hráč Václav Bolek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
25:56
Vyloučen hráč Adam Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
23:50
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Alexandr Doleček, asistoval Jakub Gorgosz (3:1).
20:31
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Adam Sikora, asistoval Antonín Sikora (2:1).
18:14
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Stanošek, asistoval Tomáš Pěchuvka (1:1).
12:00
12:00
06:46
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Viktor Mucha, asistoval Václav Bolek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Matyaš Němeček; hráči v poli: Ladislav Zdržava, Lukáš Pavlas, Tomáš Pěchuvka, Martin Stanošek, Jakub Gistinger