2:2
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 00:07 Kateřina Jančová, 04:05 Adéla Prašivková (Michaela Herblichová), 14:19 Adéla Prašivková, 21:05 Nikola Jančová, 29:36 Denisa Černošková
branky (asistence): 03:09 Eliška Klevetová (Petra Kachlíková), 04:30 Renata Ondra Bestrová (Aneta Pavlíková), 18:29 Aneta Pechová (Nancy Machorková)

FBC Vikings Kopřivnice - SK K2 Prostějov 5:3
1. Kateřina Jančová, 5. Adéla Prašivková, 15. Adéla Prašivková, 22. Nikola Jančová, 30. Denisa Černošková - 4. Eliška Klevetová, 5. Renata Ondra Bestrová, 19. Aneta Pechová; rozhodčí: Viktor Kubala - Jan Piško; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Zajícová ? - Leona Klesnilová ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0;
36:00
32:56
Vyloučen hráč Renata Ondra Bestrová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
29:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Denisa Černošková bez asistence (5:3).
24:00
24:00
21:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Nikola Jančová bez asistence (4:3).
18:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Aneta Pechová, asistoval Nancy Machorková (3:3).
14:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková bez asistence (3:2).
12:08
Vyloučen hráč Simona Závadová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
04:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Renata Ondra Bestrová, asistoval Aneta Pavlíková (2:2).
04:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková, asistoval Michaela Herblichová (2:1).
03:09
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Eliška Klevetová, asistoval Petra Kachlíková (1:1).
00:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Kateřina Jančová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Tereza Zajícová; hráči v poli: Adéla Prašivková, Barbora Krestová, Denisa Staškovanová, Simona Závadová, Martina Bittnerová