1:2
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 06:23 Martin Kašík (Šimon Soukup), 26:12 Michal Šubert (Šimon Soukup), 38:27 Adam Gábor, 39:09 Michal Šubert (Vojtěch Žalud)
branky (asistence): 10:33 Jakub Kostelník (Tomáš Janek), 14:41 Tomáš Janek (Vít Buzek), 24:20 Tomáš Janek (Vít Buzek)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC Vikings Kopřivnice 4:3
7. Martin Kašík, 27. Michal Šubert, 39. Adam Gábor, 40. Michal Šubert - 11. Jakub Kostelník, 15. Tomáš Janek, 25. Tomáš Janek; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Vít Lukáč 10, Ivo Sikora 8 - Jan Bartoň 26; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:0;
45:00
42:55
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
39:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Michal Šubert, asistoval Vojtěch Žalud (4:3).
38:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor bez asistence (3:3).
30:00
30:00
27:48
Vyloučen hráč Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
26:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Michal Šubert, asistoval Šimon Soukup (2:3).
24:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:3).
21:27
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Tomáš Janek.
21:27
Střídání brankáře. Nový brankář Ivo Sikora družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
15:00
15:00
14:41
10:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Tomáš Janek (1:1).
06:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Marek Warmuž.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Daniel Žabenský, Jiří Šimek, Jiří Purmenský, Vojtěch Žáček, Tomáš Hrubý
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Dalibor Baláš, Filip Šubert, Michal Šubert, Adam Gábor, Šimon Soukup